آذرسیس

Which NFTs are highly valued

NFT Market پلتفرمی آنلاین می باشد که در آن کاربران می توانند توکن های غیرقابل تعویض را خریداری کرده، بفروشند و سپس معاملاتی را انجام می دهند. توکن های دیجیتالی به نوعی منحصر به فرد می باشند و موارد مختلفی از جمله هنرهای دیجیتال، آیتم های بازی و … را نشان می دهند. همواره در این پست آموزشی به این مورد که کدام NFTها ارزش بالایی دارند؟ را مورد بررسی قرار خواهیم داد، با ما همراه باشید.

کدام NFT ها ارزش بالایی دارند؟

NFT چیست؟

NFT (Non-fungible tokens) نوعی دارایی دیجیتال می باشند که قابل کپی کردن نیستند و مانند ارز اتریوم برروی بلاکچین ذخیره شده، سپس توسط گواهی دیجیتال برای دارایی توکن شده نمایش داده می شود. همچنین می تواند در یک زمان تحت مالکیت تنها یک نفر باشد و قابل تقسیم کردن نیست. این مورد ک روش ایمن برای ذخیره دارایی های دیجیتال است که قابل تغییر نمی باشند. در چند سال گذشته تا به امروز، همواره بازار NFTها به سرعت رشد کرده و بسیاری از سرمایه گذاران آن را روشی جدید برای ذخیره ارزش دارایی خود در دنیای دیجیتال می دانند.

از بازارهای NFT برای تسهیل در خرید و فروش اقلام دیجیتال می توان استفاده کرد و همچنین باعث ایجاد مجموعه ای از سرمایه گذاران می شود. بازارهای NFT ویژگی های متفاوتی دارند و درواقع همه آن ها به یک روش کار می کنند و اساسا یک فروشگاه ساخته شده بر روی بلاک چین هستند که NFT های ایجاده شده را می فروشند. سرمایه گذاران NFT برای خرید و فروش به ارز دیجیتال و کیف پول رمزنگاری شده نیاز دارند، چه تجارت Non-fungible tokens یا شرکت در رویدادهای اجتماعی دیگری باشد.

معرفی NFT های با ارزش زیاد

اکنون که تا حدودی با Non-fungible tokens و بازار مربوط به آن آشنا شدید، در ادامه به بررسی اینکه کدام NFT ها ارزشمند هستند، می پردازیم.

Digitoads

DigiToads (TOAD) پلتفرمی جدید برای بازی‌ها و بازی‌های وب 3 است که با مجموعه NFT کامل شده است. برخلاف بسیاری از NFT ها، DigiToad به دارندگان آن می توانند اجازه کسب درآمد بدهند. NFT ها می توانند در DigiToads Play برای کسب درآمد از پلتفرم بازی مورد استفاده قرار می گیرند و به طور متناوب، با به اشتراک گذاشتن NFT خود می توانید سود سهام عادی دریافت کنید و همچنین از هر گونه رشد در ارزش گذاری که NFT دریافت می کند، بهره مند شوید.

digitoads

Clone X

Clone X مجموعه ای منحصر به فرد از NFT می باشد که توسط هنرمند مشهور ژاپنی تاکاشی موراکامی و استودیوی طراحی RTFKT ایجاد شده است. این مجموعه از 20000 آواتار دیجیتالی تشکیل شده می باشد که همواره تلاشی خلاقانه از تاکاشی برای ورود به بازار Non-fungible tokens است. از زمان راه اندازی Clone X به لطف طرفداران قابل توجه این هنرمند مشهور و سبک هنری جذاب او، به یکی از محبوب ترین مجموعه های Non-fungible tokens تبدیل شده است.

همچنین این مجموعه بسیار متنوع با 8 نوع DNA و بیش از 300 ویژگی که با ارزش بودن آن را تعیین می کند. صاحبان این مجموعه به اکوسیستم RTFKT دسترسی پیدا کرده و به آن‌ها اجازه می‌دهند از digital wearables در دنیای متاورس، و همچنین مزایای دنیای واقعی، رویدادها و فرصت‌های اولیه برای خرید NFT از مجموعه‌های جدید نیز استفاده کنند.

Clone X

VeeFriends

VeeFriends یک مجموعه نوآورانه NFT است که توسط گری واینرچوک، به نام Gary Vee، توسعه یافته است. مجموعه مورد نظر در می 2021 با 10255 با توکن VeeFriends به وجود آمده است. هر توکن دارای تصویری از حیوانات مختلف است که با دست کشیده شده‌اند و ویژگی‌هایی را نشان می‌دهند که گری آن‌ها را تحسین می‌کند.

در حال حاضر VeeFriends چیزی بیش از یک کلکسیون را برای کاربران خود ارائه می دهد. همچنین کاربران می‌توانند این فرصت را داشته باشند که با گری و تیم او ارتباط برقرار کنند، که این دسترسی مفید یکی از با ارزش ترین کاربردهای VeeFriends بوده و دلیل خاصی در موفقیت آن است.

 

VeeFriends

Doodles

Doodle ها مجموعه ای از 10000 توکن غیرقابل تعویض جداگانه می باشند که در بلاک چین اتریوم ذخیره می شوند و هر Doodle ویژگی‌های متمایز خود را دارد، مانند مدل‌های مو، کلاه و حالات چهره متفاوت. درواقع این توکن ها را می توان به عنوان عکس پروفایل در رسانه های اجتماعی مورد استفاده قرار داد و به دلیل طیف گسترده کاراکترهای موجود محبوبیت پیدا می کند. هنرمند این پروژه یعنی Burnt Toast، شخصیت های مختلفی به وجود آورده تا برای کاربران جذاب باشد.

در حال حاضر صاحبان Doodle می توانند به Doodlebank بپیوندند و به پروژه های مختلف رای دهند تا به رشد برند کمک کنند. همچنین صندوق‌های Doodlebank پروژه را گسترش می‌دهند و برند Doodles را از طریق آن ایجاد می‌کنند.

Doodles

BAYC

BAYC مجموعه ای از 10000 مجموعه دیجیتال منحصر به فرد است که توسط Yuga Labs ایجاد شده که به عنوان توکن های ERC-721 در بلاک چین اتریوم و میزبانی IPFS ذخیره می شوند. صاحبان NFT های Bored Ape به اکوسیستم BAYC دسترسی ویژه ای دارند که به سرعت در حال رشد است و مزایای آن برای اعضا دسترسی به THE BATHROOM، یک تابلوی گرافیتی مشترک می باشد.

درواقع هر میمون دارای بیش از 170 ویژگی می باشد که آن ها را منحصر به فرد و برخی دیگر را کمیاب تر می کند. در حال حاضر این مجموعه مورد توجه افراد مشهوری قرار گرفته و با برندهای معروفی از جمله Adidas و Gucci همکاری می کند.

BAYC

 

 

Moonbirds

Moonbirds NFT یکی از سریع ترین جوامع Non-fungible tokens در حال رشد در سال 2022 بوده و پس از دستیابی به بیش از 200 میلیون دلار فروش در 48 ساعت اول، مجموعه 10000 نفری ثابت کرده است که نتیجه موفقیت طولانی مدت می باشد. Moonbirds NFT به کاربران خود امکان دسترسی به جامعه دیجیتال و IRL Moonbirds را می دهد.

Moonbirds

Otherdeed for Otherside

مجموعه Otherside جزوی از متاورس است که مکانیک بازی های نقش آفرینی آنلاین چند نفره را با بازی های بلاک چین ترکیب می کند. صاحبان Bored Ape و Mutant Ape نیز می توانند ادعای داشتن Otherdeed را داشته باشند. به همه صاحبان BAYC و MAYC در زمان شروع بازی، مدل‌های سه‌بعدی آماده از Non-fungible tokensهای خود ارائه می‌شود.

Otherdeed for Otherside

Loaded Lions

Loaded Lions اولین مجموعه ساخت پروفایل از Crypto.com است که از زمان ایجاد و راه اندازی آن بیش از 50 میلیون دلار به دست آورده است. این Non-fungible tokens مجموعه منحصر به فرد بوده که هریک 10000 ویژگی این مجموعه توسط تیمی خلاق و ماهر طراحی شده می باشد.

Loaded Lions

PsychoKitties

PsychoKitties مجموعه‌ای از 10هزار Non-fungible tokens منحصربه‌فرد با شخصیت‌های متاورس الگوریتمی از 96 ویژگی دست‌کشیده با سطوح مختلف با ارزش می باشد. هیچ کدام از دو NFT یکسان نیستند و سرمایه گذاران Psychokitties به جوایز آینده دسترسی خواهند داشت. در واقع فقط اعضا، واجد شرایط دریافت هدیه می باشند و به رویدادها دسترسی خواهند داشت.

PsychoKitties

CryptoPunks

CryptoPunks از اولین نمونه های Non-fungible tokens در شبکه اتریوم می باشد و همچنین به عنوان منبعی کاربردی برای اکثر مجموعه های مدرن استاندارد ERC-721 NFT در نظر گرفته می شود.

CryptoPunks

امروزه بازاره خرید و فروش رمز ارزها و Non-fungible tokens ها بسیار داغ شده و بسیاری از همین روش درامده بالایی کسب میکنند . شماهم میتوانید برای دسترسی بدون محدودیت و راحت به این سایت ها با مراجعه به سایت آذرسیس و خرید سرور مجازی ویندوز، از این امکانات بهره مند شوید.

 

نتیجه گیری

در این آموزش اینکه کدام NFTها ارزش بالایی دارند را بررسی کردیم. به طور کلی NFT دارایی دیجیتالی می باشد که غیرقابل کپی کردن است و می تواند در یک زمان تحت مالکیت تنها یک نفر قرار گیرد. در حال حاضر بازارهایNFT به سرعت رشد کرده و اکثر سرمایه گذاران آن را روشی جدید برای ذخیره ارزش دارایی خود در دنیای دیجیتال می باشد. همچنین توجه داشته باشید که ساخت و فروش NFT روشی بسیار کاربردی برای کسب درآمد می باشد. از اینکه تا آخر مقاله ما را همراهی کردید سپاس گذاریم.

سوالات متداول

به چه دلیل NFT بهتر از ارز دیجیتال است؟

در این مقایسه ارز دیجیتال به دلیل نوساناتش مورد توجه قرار گرفته است، درواقع برخی از کاربران این نوسانات را یک نقطه مثبت می دانند و برخی دیگر آن را یک نقطه منفی عمده می دانند. در مقابل NFTها پایدارتر می باشند، زیرا تحت تاثیر نوسانات بازاری که ارزهای دیجیتال واقع می شوند، قرار نمی گیرند.

هدف NFT چیست؟

NFT ها فایل های دیجیتالی هستند که می توانند یک jpeg از یک اثر هنری، املاک و مستغلات یا یک ویدیو باشند. تبدیل فایل‌ها به NFT به امن شدن آن‌ها از طریق بلاک چین روشی کاربردیست تا کیفیت خرید، فروش بهتر شود و تعداد کلاهبرداران کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *