خرید سرور اختصاصی

سرور اختصاصی اساساً به این معنی است که وب سایت شما سرور مخصوص به خود را دارد و قدرت و انعطاف پذیری فوق العاده ای را ارائه می دهد. ممکن است بپرسید که آیا به سرور اختصاصی نیاز دارید یا خیر؟ مدیریت افزایش ترافیک وبسایت های درحال رشد، امنیت وبسایت، بهینه سازی زمان بارگذاری صفحات و کنترل سرور از دلایل خرید سرور اختصاصی هستند.

سخت افزار قدرتمند پهنای باند اختصاصی
پورت 10G پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز سرور
پشتیبانی از سیستم عامل لینوکس
گارانتی بازگشت وجه سرور اختصاصی از 60 لوکیشن دنیا
لوکیشن های سرور اختصاصی
لوکیشن های در دسترس سرور اختصاصی عبارتند از: آمریکا، فرانسه، هلند، آلمان، انگلستان، ژاپن، سنگاپور و ایران.
سرور اختصاصی مملو از ویژگی هایی است که شما واقعاً به آن دست خواهید یافت.
ویژگی های سرور اختصاصی
خانه امن

سرورهای اختصاصی آذرسیس که در مراکز داده فوق‌العاده دارای گواهی ISO قرار دارند تمام جزئیات محیط آنها از ظرفیت و خنک کننده تا مکان و دسترسی به دقت پیکربندی شده است تا بهترین امنیت، انعطاف پذیری و کارایی را تضمین کند.

شبکه جهانی پیشرفته

با پهنای باند و سرعت بیشتر، هر زمان و هر کجا که کار می کنید، متصل شوید. ما یک آپتایم اصلی چشمگیر 99.99% و ظرفیت موجود 5.5 ترابیت در ثانیه را حفظ می‌کنیم.

دستور و کنترل

پورتال مشتری و API با کاربری آسان ما به شما امکان می دهد کل زیرساخت میزبانی خود را از یک رابط واحد مدیریت کنید. برای انجام راه‌اندازی مجدد سرور، بارگیری مجدد سیستم عامل، حالت‌های نجات، مدیریت IP، ترافیک داده و اندازه‌گیری پهنای باند، به خدمات و فعالیت‌های خودکار دسترسی خواهید داشت.

پشتیبانی فنی 24 ساعته

مهندسان ما شبانه روز از طریق تلفن، ایمیل، یا از طریق امکانات چت آنلاین در پورتال مشتریان آذرسیس قابل دسترسی هستند. اگر می‌خواهید عیب‌یابی خودتان را انجام دهید، ما یک پایگاه دانش آنلاین فوق‌العاده داریم تا شما را به پاسخ راهنمایی کند.

چه چیزی سرورهای اختصاصی آذرسیس را متمایز می کند؟
کارایی

با انتخاب یک سرور اختصاصی، می توانید مطمئن باشید که تمام منابع آن به شما اختصاص داده شده است، بنابراین بهترین عملکرد را خواهید داشت. سرورهای آذرسیس توسط تیم های ما طراحی، مونتاژ و نگهداری می شوند تا پیکربندی های بهینه برای پروژه های شما ارائه دهند.

دسترسی

سرورهای خود را در کمترین زمان ممکن در مراکز داده ما در سراسر جهان مستقر کنید. تمام مزایای شبکه ایمن و با انعطاف پذیری بالا را برای اطمینان از تداوم خدمات برای مشتریان خود دریافت کنید.

مقیاس پذیری

با ایجاد زیرساخت با سرورهای اختصاصی آذرسیس، یک پلت فرم فنی قابل اعتماد برای برنامه های کاربردی تجاری خود ایجاد می کنید. مقیاس پذیری زیرساخت شما با توانایی اتصال سرورهای خود با سایر راه حل ها بیشتر افزایش می یابد.

ماندگاری

با انتخاب سرور اختصاصی آذرسیس، راه‌حل‌های نوآورانه و منحصربه‌فردی را در کل زیرساخت ما دریافت می‌کنید. ما دائماً در تلاش هستیم تا نیازهای آینده شما را پیش بینی کنیم.

شفافیت

ما اطلاعات واضحی در مورد قیمت، خدمات و سایر گزینه ها ارائه می دهیم. همه راه‌حل‌های ما دارای ویژگی‌هایی هستند که به‌طور پیش‌فرض و بدون هزینه اضافی شامل می‌شوند، مانند ترافیک نامحدود، حفاظت ضد DDoS، و غیره.

انطباق

با انتخاب مکانی برای ذخیره و پردازش داده ها، مطابقت شما با قوانین محلی تضمین می شود.


سرور اختصاصی

سرور اختصاصی چیست؟

سرور اختصاصی، ماشینی است که تمام منابع سخت افزاری خود را به کاربر اختصاص می دهد. برخلاف سرور مجازی که بخشی از منابع را به فناوری مجازی سازی اختصاص می دهد، dedicated server تمام رم، ذخیره سازی و قدرت محاسباتی خود را در اختیار شما قرار می دهد. این فناوری را می توان در رایانش ابری به کار برد. این نوع راه حل بر در دسترس بودن فیزیکی منابع سخت افزاری سرور، بر خلاف سرویس های مبتنی بر نمونه های مجازی، تأکید دارد.

آیا واقعاً به یک سرور اختصاصی نیاز دارم؟

اگر وب سایت شما به کندی بارگذاری می شود، فضای خالی آن تمام می شود یا مخاطبان شما به سرعت در حال افزایش هستند، ممکن است زمان آن رسیده باشد که یک dedicated server در نظر بگیرید.

تفاوت سرور مجازی و سرور اختصاصی چیست؟

dedicated server سروری است که به معنای واقعی کلمه فقط به شما اختصاص داده شده است، در حالی که یک سرور مجازی، منابع سرور را بین سایت های مختلف یا حساب های میزبانی تقسیم می کند.

چگونه به سرور خود دسترسی داشته باشم؟

دسترسی به سیستم و اطلاعات شما با سرورهای لینوکس از طریق یک اتصال رمزگذاری شده با SSH و با سرورهای ویندوز از طریق RDP صورت می گیرد. در صورت بروز مشکل در شبکه یا فایروال، یک کنسول KVM VNC نیز برای اطمینان از دسترسی در دسترس است.

چه اقدامات امنیتی برای محافظت از داده های من وجود دارد؟

گزینه‌های زیر به محافظت مؤثر از داده‌های خدمات حیاتی کسب‌وکار شما کمک می‌کنند: – ترافیک داده های شما با سرور تا زمانی که دامنه ای امن با گواهی SSL ارائه شده ایجاد کنید، رمزگذاری می شود. – شبکه ما مجهز به سیستم های گسترده تشخیص نفوذ و جلوگیری از نفوذ است. – نرم افزار SIEM ما به طور مداوم هشدارهای امنیتی را نظارت و تجزیه و تحلیل می کند و به کاربران در دسترس بودن و محصولات ایمن را تضمین می کند. – مراکز داده ما طبق استانداردهای سختگیرانه دارای گواهی ISO هستند.

چه اقدامات امنیتی برای محافظت از داده های من وجود دارد؟

گزینه‌های زیر به محافظت مؤثر از داده‌های خدمات حیاتی کسب‌وکار شما کمک می‌کنند: – ترافیک داده های شما با سرور تا زمانی که دامنه ای امن با گواهی SSL ارائه شده ایجاد کنید، رمزگذاری می شود. – شبکه ما مجهز به سیستم های گسترده تشخیص نفوذ و جلوگیری از نفوذ است. – نرم افزار SIEM ما به طور مداوم هشدارهای امنیتی را نظارت و تجزیه و تحلیل می کند و به کاربران در دسترس بودن و محصولات ایمن را تضمین می کند. – مراکز داده ما طبق استانداردهای سختگیرانه دارای گواهی ISO هستند.

آذرسیس ار چه لوکیشن هایی سرور اختصاصی ارائه می دهد؟

لوکیشن های زیر سرور اختصاصی های قابل ارائه از آذرسیس می باشد.

سرور اختصاصی آمریکا

سرور اختصاصی فرانسه

سرور اختصاصی هلند

سرور اختصاصی آلمان

سرور اختصاصی انگلستان

سرور اختصاصی ژاپن

سرور اختصاصی سنگاپور

سرور اختصاصی ایران

خرید سرور اختصاصی ارزان با تحویل فوری