ما کی هستیم؟!

آذرسیس یک ارائه دهنده فناوری نوین برای میزبانی وب در حال رشد است. ما طیف گسترده ای از خدمات، از جمله ثبت دامنه، میزبانی وب لینوکس، سرور مجازی (لینوکس و ویندوز)، سرور اختصاصی و خدمات کانفیگ را ارائه می دهیم. تمام تلاش ما در آذرسیس، ارائه بروزترین و کامل ترین فناوری ها و همواره رضایت کامل کاربران و ارائه خدمات مورد نیاز آنها می باشد.

همچنین برای ارائه خدمات بهتر به تمامی مشتریان خود و سایر کاربران، قسمت آموزشی را در وبلاگ آذرسیس راه اندازی کرده ایم تا مشتریان و یا کاربران بتوانند از آن برای نصب سرویس های مورد نیاز، بهینه سازی ابزارها و سیستم عامل ها، رفع مشکلات، عیب یابی و ... استفاده کنند.

تیم آذرسیس

یاسر شیرمحمدی

سرپرست تیم پشتیبانی و محتوا

آیدا ذبیحی

کارشناس پشتیبانی

نیکو رنجبر

گرافیست و تدوینگر

ترلان شاهماری

کارشناس فروش

نازیلا رهنمای

کارشناس شبکه های اجتماعی

سپیده فعله شرق

کارشناس شبکه های اجتماعی

مهسا نعمتی

طراح و گرافیست

پریناز یوسفی

گرافیست

علی جلیل وند

برنامه نویس

مهشاد قره پاشا

محتوا نویس
چرا آذرسیس را انتخاب کنید؟
تحویل فوری سرورها
ما در آذرسیس از تکنولوژی استفاده کردیم که سرورها را در زیر 20 ثانیه تحویل می دهیم.
سرعت وب سایت
نهایت سرعت را با هاست های ما تجربه کنید و کسب و کار خود را قدرت ببخشید.
پشتیبانی 24/7 اختصاصی
با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته به صورت اختصاصی آماده خدمت رسانی هستیم.
دیوار تاریخ
1400

ایده کسب و کار جدید

1401

شروع فعالیت با چالش های مختلف

1402
نوآوری در حال حرکت

ما بر این باوریم که رشد سریع با تطبیق سریع با آخرین پیشرفت‌های فناوری همراه است. برای حفظ حداکثر سرعت و کارایی برای مشتریان خود، ما به طور مداوم زیرساخت سرورهای خود را با راه حل های پیشرفته ضد DDoS و موتورهای LiteSpeed بهبود می دهیم.

همه داده ها امن هستند

شروع فعالیت با چالش های مختلف

حداکثر بهره وری

ایمنی، عملکرد سریع و پایداری به همان اندازه مهم هستند. ما در تلاش هستیم تا 99.99% آپتایم را برای وب سایت شما حفظ کنیم. سرورهای ما در CloudLinux کار می کنند. ما سیستم های خود را به طور منظم تجدید می کنیم، سرورها را در برابر حملات DDoS محافظت می کنیم و سرعت آنها را با جدیدترین فناوری های LiteSpeed بهبود می دهیم.

تمرکز بر موفقیت

ما معتقدیم که نشان دادن نحوه حل یک مشکل بهترین راه برای هدایت مشتریان به سمت موفقیت است. تیم فنی ما به صورت 24 ساعته در اینجا حضور دارند تا شما را از هر مشکلی که در حین کار بر روی وب سایت خود تجربه می کنید، راهنمایی کنند.