محبوب ترین دامنه ها را جستجو و ثبت کنید!
com.
با این پسوند، شناخته شده ترین دامنه ی مورد اعتماد را ایجاد کنید.
net.
ir.
org.
info.
به مشتریان خود نشان دهید که کسب و کار خود را در info. انجام می دهید.
shop.
به مشتریان خود نشان دهید که در فروشگاه shop. تجارت می کنید.
live.
ایده آل برای محتوای تازه و در زمان واقعی!
site.
می تواند برای هر ایده آنلاین استفاده شود. منحصر به فرد و حرفه ای.
tech.
پیشنهاد شده برای پروژه های مرتبط با فناوری.
online.
این یک جایگزین عالی برای com. است. گسترده، عمومی و جهانی.
store.
ایده آل برای مشاغل خرده فروشی در همه اندازه ها در سراسر صنایع.
biz.
io.
me.
uk.
xyz.
az.
ru.
ar.
ca.
de.
6 نکته برای یافتن نام دامنه مناسب
کوتاه بودن نام دامنه

در حالی که حداقل طول برای نام دامنه وجود ندارد، پیشنهاد میشود تا حد ممکن از اسامی کوتاه استفاده کنید. نام‌های طولانی‌تر وب‌سایت شما را متمایز نمیکنند.

عدم استفاده از کاراکترها

از خط تیره، اعداد و کاراکترها در دامنه های خود اجتناب کنید. عناصر پیچیده ای از این دست دسترسی و به خاطر سپردن آدرس وب سایت شما را بسیار سخت تر می کند.

نام تجاری خود را درج کنید

یک نام دامنه عالی برای وب سایت یا فروشگاه آنلاین شما باید شامل نام تجاری شما یا کلمات کلیدی هدف برای جایگاه شما باشد. یک نتیجه جستجو با کلمه کلیدی در نام سایت، شناخت بهتری از برند ارائه می دهد و ترافیک وب سایت شما را افزایش می دهد.

جستجوی نام دامنه

قبل از اینکه نام دامنه کامل خود را انتخاب کنید، باید بررسی کنید که قبلاً توسط نهاد دیگری انتخاب نشده باشد.

دامنه های محلی

در حالی که بسیاری از مردم دامنه های com. را دوست دارند، ممکن است بخواهید یک دامنه خاص کشور مانند ca ،uk، یا de را خریداری کنید.

سریع عمل کنید

بهترین نام های وب سایت به سرعت گرفته می شود. نام رویایی خود را از دست ندهید. از جستجوگر دامنه برای جستجوی نام دامنه استفاده کنید و فرآیند ثبت دامنه را شروع کنید.

مراقبت از حریم خصوصی شما

با آذرسیس از اطلاعات شخصی خود محافظت کنید. سرویس حفاظت از حریم خصوصی دامنه ما اطلاعات شخصی شما را از اشخاص ثالث مخفی نگه می دارد. هنگامی که یک نام دامنه را ثبت می کنید، اطلاعات شخصی شما معمولا در پایگاه های داده عمومی مانند WHOIS در دسترس است. برای ایمن نگه داشتن و حداکثر امنیت شما، اطلاعات شخصی شما را با اطلاعات عمومی جایگزین می کنیم.

انتقال دامنه به آذرسیس

قبلاً یک نام دامنه دارید؟ امروز آن را به آذرسیس منتقل کنید. شما می توانید با انتقال آسان دامنه از ارائه دهنده فعلی خود از نام دامنه وب سایت موجود خود در آذرسیس استفاده کنید؛ فقط چند کلیک طول می کشد.

چرا دامنه های خود را با آذرسیس ثبت کنید؟
آذرسیس ثبت نام دامنه سریع و مقرون به صرفه را با فعال سازی فوری و پشتیبانی زنده اختصاصی ارائه می دهد.
پشتیبانی فنی شبانه روزی

تیم پشتیبانی فنی ما در هر زمانی از شبانه روز برای کمک به شما آماده است. ما روند جستجوی نام دامنه و ثبت دامنه خود را تا حد امکان آسان کرده ایم، اما همه گاهی اوقات به کمک نیاز دارند. فقط کافیست تا از طریق تیکت یا لایو چت با ما در ارتباط باشید.

ثبت کننده دامنه مورد اعتماد

آذرسیس یک ثبت کننده دامنه و میزبان وب معتبر ICANN است که هزاران نفر در سراسر کشور به آن اعتماد دارند.

راه اندازی فوری و کنترل آسان

هنگامی که با استفاده از نام دامنه یاب، دامنه مناسب برای سایت خود را پیدا کردید، آن را ثبت و به وب سایت خود پیوند دهید. آذرسیس شما را در هر مرحله از فرآیند راهنمایی می کند. فقط چند کلیک طول می کشد و دانش فنی مورد نیاز نیست.

آینده online. است!

یک آدرس وب برای سایت خود دریافت کنید که به دنیا بفهماند همیشه آنلاین هستید.

یک برند آنلاین بسازید!

فقط نام دامنه نیست که برند شما را متمایز می کنند. پسوند دامنه شما باید ماهیت وب سایت شما را نیز در بر بگیرد. یک آدرس اینترنتی آنلاین ثبت کنید و به مردم اطلاع دهید که در حال ایجاد یک سایت مدرن یا نسل بعدی شرکت مبتنی بر فناوری هستید.

مقرون به صرفه، در دسترس، منحصر به فرد

نام دامنه online. یک TLD جدید برای سایت شما است که نشان می دهد نام تجاری شما به منطقه خاصی وابسته نیست اما برای مخاطبان جهانی آماده است. از آنجایی که این یک پسوند جدید است، احتمال اینکه یک نام دامنه در دسترس یا نام خاصی پیدا کنید، بسیار بیشتر است.

نام های دامنه xyz. همیشه در دسترس هستند!

پسوند دیگری را امتحان کنید تا مطمئن شوید که نام دامنه خاص شما همیشه در دسترس است.

از جمع متمایز شوید!

دامنه های مناسب همیشه گران ترین یا محبوب ترین دامنه ها نیستند. نگرانی اصلی هنگام انتخاب دامنه این است که مطمئن شوید که آن را به صورت آنلاین برجسته کنید. دامنه xyz تقریبا همیشه در دسترس خواهد بود.

دامنه های رویایی با قیمت عالی!

از ابزار جستجوی دامنه ما برای بررسی اینکه آیا دامنه رویایی شما با پسوند xyz موجود است یا خیر، استفاده کنید. امروز می توانید با قیمت عالی مالک ثبت شده آن دامنه شوید.


ثبت دامنه

سوالات متداول جستجوی دامنه
پاسخ سوالات متداول در مورد ابزار بررسی دامنه و ثبت نام دامنه را بیابید.
نام دامنه چیست؟
نام دامنه مشابه نسخه آنلاین آدرس خانه در زندگی واقعی است. با استفاده از نام دامنه، مردم می توانند وب سایت شما را پیدا کنند. شما به سادگی می توانید یک آدرس وب سایت را در نوار جستجو در گوگل وارد کنید و نتیجه جستجوی برتر باید وب سایتی باشد که به دنبال آن هستید. azarsys.com یک دامنه است، درست مانند Google.com و Facebook.com. در حالت ایده‌آل، یک دامنه باید با همان نام تجاری ثبت شود.
چرا نیاز به خرید نام دامنه دارید؟
داشتن نام دامنه برای کمک به بازدیدکنندگان سایت شما مهم است. بدون نام‌های اختصاصی وب‌سایت، تنها با وارد کردن آدرس IP آنها می‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید. از آنجایی که یک آدرس IP رشته ای از اعداد مانند 12.345.678.90 است، بدیهی است که اگر از دامنه ها برای آسان کردن کارها استفاده نکنیم، جستجو برای یک سایت بسیار سخت خواهد بود. با کلمات کلیدی و نام های تجاری در دامنه ها، جستجوی وب سایت ها و یافتن آنچه که به دنبال آن هستند به صورت آنلاین برای افراد بسیار آسان تر است.
چگونه بهترین نام دامنه را برای وب سایت خود انتخاب کنم؟
انتخاب و خرید بهترین گزینه فقط یافتن دامنه در دسترس نیست. قبل از جستجوی نام دامنه و ثبت آن، بهترین روش های استاندارد وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید. طول دامنه: آن را کوتاه نگه دارید. دو تا سه کلمه ایده آل است. سادگی: از کلمات طولانی یا سخت املایی استفاده نکنید. کلید واژه ها: یک کلمه کلیدی از جایگاه خود بگنجانید. از اعداد اجتناب کنید: به خاطر سپردن اعداد سخت است و همه چیز را پیچیده تر می کند. نام تجاری: دامنه ای را با نام تجاری خود ثبت کنید.
پس از ثبت نام دامنه، آیا می توانم بعداً آن را تغییر دهم؟
خیر، پس از ثبت دامنه جدید نمی توانید آن را تغییر دهید. با این حال، می توانید یک نام دامنه جدید خریداری کنید و وب سایت خود را به آنجا منتقل کنید.
ثبت نام دامنه چقدر طول می کشد؟
حداقل مدت زمان ثبت دامنه 1 سال می باشد. با آذرسیس، اگر می‌دانید نام موردنظر خود را پیدا کرده‌اید، می‌توانید آن را به مدت 3 سال ثبت کنید. اگر می خواهید مالک فعلی دامنه خود باقی بمانید و مطمئن شوید که همیشه در شما و وب سایت شما ثبت شده است، می توانید تمدید خودکار را تنظیم کنید. بسته به دوره ثبت دامنه، این تمدید پس از 1 یا 3 سال انجام می شود.
آیا باید www را جلوی دامنه اضافه کنم؟
خیر. www در جلوی URL بخشی از دامنه شما نیست، یک زیر دامنه است.
چگونه دامنه ی مورد نظرم را جستجو کنم؟
استفاده از جستجوگر دامنه وب سایت به آسانی با تایپ کردن نام کامل دامنه در نوار جستجو در بالای صفحه امکان پذیر است تا از موجود بودن آن مطلع شوید. شما می توانید مراحل خرید آن دامنه را دنبال کنید، آن را ثبت کنید و حتی یک فضای میزبانی برای همراهی با آن دریافت کنید.
برای ثبت نام دامنه در آذرسیس چه چیزی لازم است؟
برای ثبت دامنه در آذرسیس هیچ شرایط خاصی وجود ندارد. ما فقط به اطلاعات تماس شما در صورت بروز مشکل نیاز داریم. اگر می خواهید از جستجوگر دامنه آذرسیس و ثبت دامنه استفاده کنید، حتی لازم نیست مشتری فعلی ما باشید. می‌توانید دامنه‌ای را که با ما ثبت می‌کنید به میزبانی که مالک آن در جای دیگری هستید اشاره کنید.
من قبلاً یک دامنه ثبت کرده ام. آیا می توانم آن را به آذرسیس منتقل کنم؟
بله. هنگامی که دامنه ای را ثبت می کنید، متعلق به شماست، نه شرکتی که دامنه را با آن ثبت کرده اید. استفاده از سرویس انتقال دامنه ما برای جابجایی به آذرسیس آسان است. ما شما را در هر مرحله از این فرآیند راهنمایی خواهیم کرد.
ثبت نام دامنه چقدر طول می کشد؟
آذرسیس ثبت و فعال سازی فوری دامنه را ارائه می دهد، بنابراین می توانید مطمئن باشید که دامنه جدید شما بلافاصله آماده استفاده خواهد بود. ما این فرآیند را تا حد امکان سریع انجام داده ایم و ثبت دامنه فقط چند دقیقه طول می کشد.
اگر یک دامنه قبلاً گرفته شده باشد چه کار کنم؟
اگر نامی که می‌خواهید قبلاً گرفته شده است، می‌توانید پسوند دیگری را امتحان کنید. اغلب، محبوب‌ترین نام دامنه ها قبلاً استفاده شده‌اند، اما پسوندهای خاص مانند uk، ar، az، ca، xyz ،online و ... ممکن است همچنان در دسترس باشند.
حفاظت از حریم خصوصی چیست؟
حفاظت از حریم خصوصی گاهی اوقات محافظت WHOIS نامیده می شود، زیرا اطلاعات خاصی را در مورد مالک نام دامنه پنهان می کند که در غیر این صورت از طریق جستجوی WHOIS قابل کشف است. حفاظت از حریم خصوصی به شما امکان می دهد نام، آدرس، شماره تلفن، آدرس ایمیل و نام تجاری خود را با مجموعه ای از اطلاعات عمومی و غیرقابل شناسایی جایگزین کنید.
تفاوت بین نام دامنه و میزبانی وب چیست؟
نام دامنه خود را به عنوان آدرس خود و میزبانی وب را به عنوان ساختار فیزیکی در نظر بگیرید. اگر می‌خواهید یک وب‌سایت راه‌اندازی کنید، هم به دامنه‌ای نیاز دارید که افراد بتوانند از آن برای یافتن شما استفاده کنند و هم به میزبانی که اطلاعات وب‌سایت را ذخیره می‌کند.