آذرسیس

گواهینامه امنیتی SSL

برای استفاده از پروتکل HTTPS و رمزگذاری دادههای بین کاربران و وبسایت، لازم است گواهینامه SSL معتبری تهیه کنید. استفاده از گواهینامههای نامعتبر باعث ایجاد اخطارهای مرورگر در صفحه HTTPS و افزایش نگرانی کاربران میشود. آذرسیس، با ارائه گواهینامههای SSL با کیفیت و قیمت مناسب، امنیت ارتباطات را تضمین میکند. تمام گواهینامههای SSL ما توسط مرورگرهای اصلی معتبر تأیید میشوند و نماد سبز در نوار آدرس مرورگر به کاربران اطمینان میدهد. برای اطلاع از پلنهای ما برای خرید یا دریافت گواهینامه SSL رایگان، به وبسایت ما مراجعه کنید

گواهینامه امنیتی SSL

خرید SSL

سرویس های گواهینامه امنیتی SSl برحسب نیاز شما

CERTUM SSL

مناسب ترین و بهترین زیرساخت برای راه اندازی وبسایت 

شروع قیمت

340 

هزار تومان/ماهانه

POSITIVE SSL

سخت افزار قدرتمند همراه با پینگ تایم پایین مناسب برای کار های روزمره

شروع قیمت

440

هزار تومان/ماهانه

RAPID SSL

آپتایم بالا و بدون محدودیت از 60 لوکیشن دنیا

شروع قیمت

880

هزار تومان/ماهانه

QUICK SSL

مناسب برای راه اندازی وبسایت های وردپرسی و برنامه نویسی شده

شروع قیمت

450

هزار تومان/ماهانه

دلایل استفاده از گواهینامه امنیتی SSL

استفاده از گواهینامه SSL (Secure Sockets Layer) برای وبسایتها و برنامههای آنلاین دارای دلایل بسیار مهمی است.
این تکنولوژی امنیتی به شدت تأثیرگذار بر روی تجربه کاربران و اعتماد آنها به سایت شما دارد. اینجا برخی از دلایل اصلی استفاده از SSL را ذکر میکنیم: حفاظت از اطلاعات حساس: SSL اطلاعات را در ارتباط میان کاربر و سرور رمزگذاری میکند، که از دزدی و دسترسی غیرمجاز به اطلاعات حساس مانند اطلاعات کارت اعتباری و رمزهای ورود جلوگیری میکند.
رتبه بندی در موتورهای جستجو: موتورهای جستجو مانند Google SSL را به عنوان یک عامل برتری در الگوریتمهای رتبهبندی خود میشناسند.
بنابراین، استفاده از SSL میتواند تأثیر بسزایی در بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجو داشته باشد.
وجود نماد SSL در مرورگر کاربران را مطمئن میکند که ارتباط با سایت شما امن است. این اعتماد به نوبه خود میتواند به افزایش نرخ تبدیل و کاهش نرخ ترکیبی کاربران منتهی شود. مقابله با حملات نفوذی: SSL میتواند از حملات نفوذی به سایت شما جلوگیری کند و اطلاعات مهمی را نگه دارد.

گواهینامه امنیتی SSL​

سوالات متداول

در این بخش به سوال بسیار ازشما کاربران عزیز پاسخ داده ایم همچنین در صورتی که سوالات شما در بخش وجود نداشت می توانید از طریق تیکت پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.