گواهی SSL دریافت کنید و سایت خود را ایمن کنید

با ارائه اتصالات امن و رمزگذاری شده از وب سایت و بازدیدکنندگان خود محافظت کنید. با گواهینامه های SSL ما به برندتان اعتماد ایجاد کنید و در رتبه بندی موتورهای جستجوی خود را بهبود بخشید.

انتخاب پلان موردنیاز گواهینامه امنیتی
گواهینامه POSITIVE
سالانه 280.000
اعتبار سنجی دامنه
1 زیر دامنه
رمزگذاری SHA2 و ECC
مدت تحویل تا 48 ساعت
انتشار مجدد رایگان
10.000 دلار گارانتی
گواهینامه COMODO
سالانه 1.700.000
اعتبار سنجی دامنه
1 زیر دامنه
رمزگذاری SHA2 و ECC
مدت تحویل تا 48 ساعت
انتشار مجدد رایگان
250.000 دلار گارانتی
پلان محبوب
گواهینامه WILDCARD
سالانه 3.800.000
اعتبار سنجی دامنه
زیر دامنه نامحدود
رمزگذاری SHA2 و ECC
مدت تحویل تا 48 ساعت
انتشار مجدد رایگان
10.000 دلار گارانتی
گواهینامه EV
سالانه 4.600.000
اعتبار سنجی سازمانی
1 زیر دامنه
رمزگذاری SHA2 و ECC
مدت تحویل تا 7 روز
انتشار مجدد رایگان
1.750.000 دلار گارانتی

چرا به گواهی SSL نیاز دارید؟

علاوه بر HTTPS اضافی در نوار آدرس وب‌سایت، گواهی‌های SSL ما همچنین یک قفل در URL شما قرار می‌دهد و به بازدیدکنندگان نشان می‌دهد که وب‌سایت شما از سرویس SSL استفاده می‌کند. برای کسب‌وکارهای آنلاین، این امر به‌طور خودکار اعتماد ایجاد می‌کند، زیرا مشتریان شما می‌دانند که داده‌هایشان در سایت شما امن خواهد بود.

رتبه خود را در گوگل افزایش دهید

امنیت وب یکی از عوامل اصلی رتبه بندی گوگل است. یک گواهی SSL یک پیشوند HTTPS فعال در شروع URL یک سایت ایمن ارائه می‌کند و به موتور جستجو نشان می‌دهد که وب‌سایت از رمزگذاری داده‌ها برای محافظت از اطلاعات حساس استفاده می‌کند. این امر Google را تشویق می‌کند تا وب‌سایت‌های دارای گواهی SSL را بالاتر در نتایج جستجو نمایش دهد و ترافیک ارگانیک شما را افزایش دهد.

مطابق با استانداردهای PCI DSS

کسب‌وکارهای آنلاینی که گزینه‌های پرداخت دیجیتال را ارائه می‌کنند و با اعتبار بازدیدکنندگان سروکار دارند، باید با استانداردهای امنیتی PCI، که شامل گواهینامه SSL است، مطابقت داشته باشند. با ارائه نکردن امنیت قابل اعتماد، وب سایت کسب و کار شما بازدیدکنندگان را در معرض خطر قرار می دهد و مقررات لازم را رعایت نمی کند.

امنیت داده های مشتری

گواهی‌های SSL ما از رمزگذاری حداکثر 256 بیتی استفاده می‌کنند که استاندارد صنعتی برای حفاظت از داده است. این نوع سطح رمزگذاری تضمین می کند که تمام اطلاعات خصوصی به اشتراک گذاشته شده بین شما و بازدیدکنندگان از چشمان کنجکاو ایمن باشد.

گواهینامه های SSL چگونه کار می کنند؟

گواهی SSL یک گذرگاه اینترنتی امن بین بازدیدکنندگان و وب سایت شما ایجاد می کند. این توسط افراد غیرمجاز قابل رمزگشایی نیست و تمام اعتبارنامه‌های ورود، اطلاعات شخصی و داده‌های کارت اعتباری را از هکرها و سارقان در امان نگه می‌دارد.
برقراری ارتباط

هنگامی که یک بازدیدکننده سعی می کند به وبسایت شما دسترسی پیدا کند، مرورگر او هویت وبسایت را درخواست می کند. وبسایت شما پس از تنظیم گواهی SSL از HTTP به HTTPS تغییر می‌کند و به مرورگر نشان می‌دهد که اتصال امن است. اگر مرورگر بازدیدکننده مرجع گواهی SSL را شناسایی و تأیید کند، وبسایت شما را ایمن تلقی کرده و درخواست ایجاد یک اتصال امن و رمزگذاری شده را می کند.

رمزگذاری داده ها

پس از ایجاد یک اتصال ایمن، تمام داده های منتقل شده بین مرورگر بازدیدکننده و وب سایت شما با استفاده از رمزگذاری 256 بیتی رمزگذاری می شود. فقط طرف‌های تایید شده (مرورگر بازدیدکننده و وب‌سایت شما) کلید رمزگذاری SSL را خواهند داشت که امکان رمزگشایی ایمن و مطمئن را فراهم می‌کند.

شاخص های بصری

یک وب سایت دارای گواهینامه SSL دارای چندین شاخص بصری است که بازدیدکنندگان می توانند فوراً آنها را تشخیص دهند. URL وب سایت حاوی یک نماد قفل و یک پیشوند HTTPS است که نشان می دهد وب سایت امن است. بسته به گواهی SSL، می توانید مهر و موم سایت را نیز برای افزایش قابلیت اعتماد نمایش دهید.


گواهینامه امنیتی SSL

سوالات متداول گواهینامه های SSL
پاسخ سوالات متداول در مورد گواهینامه ها و برنامه های SSL ما را بیابید:
SSL چیست؟
SSL (Secure Sockets Layer) یا TLS (Transport Layer Security) یک پروتکل امنیتی است که توسط یک مرجع گواهی برای یک وب سایت صادر می شود. هدف آن رمزگذاری ارتباط بین سایت و وب سرور/مرورگر برای جلوگیری از دسترسی یا دیدن اشخاص غیرمجاز است.
چرا به گواهی SSL نیاز دارم؟
جدا از مزایای رمزگذاری و امنیت وب که با گواهینامه های SSL ارائه می شود، بر اعتماد برند و رتبه بندی SEO نیز تأثیر می گذارد. موتورهای جستجو و کاربران وب‌سایت‌های عمومی با گواهی‌های SSL را ترجیح می‌دهند، زیرا آنها تعهد سازمان را به اقدامات امنیتی وب‌سایت نشان می‌دهند. این یک پروتکل ایمنی اجباری است که هم کاربران و هم موتورهای جستجو انتظار دیدن آن را دارند.
آیا وب سایت من گواهی SSL دارد؟
بهترین راه برای مشاهده اینکه آیا وب سایت شما توسط گواهی SSL محافظت می شود این است که بررسی کنید آیا نوار آدرس مرورگر نماد قفل را قبل از نام دامنه شما نشان می دهد یا خیر. اگر چنین شد، می توانید مطمئن باشید که گواهی SSL سایت شما را ایمن می کند.
انواع مختلف گواهینامه های SSL چیست؟
بسته به سطح اعتبارسنجی، سه نوع گواهینامه SSL/TLS وجود دارد: اعتبار سنجی دامنه (گواهی DV SSL): رایج ترین گواهینامه SSL برای وب سایت های کوچکتر. در اعتبار سنجی دامنه، مرجع گواهی فقط از شما می خواهد که مالکیت دامنه خود را از طریق ایمیل، تلفن یا رکورد DNS تأیید کنید. اعتبار سازمان (گواهی OV SSL): گواهینامه های SSL با سطح اعتبار متوسط. مرجع گواهی معمولاً اسنادی را برای تأیید سایت مدیر وب‌سایت، نام سازمان، اطلاعات تماس و آدرس درخواست می‌کند. اعتبار سنجی توسعه یافته (گواهینامه EV SSL): این گواهینامه های SSL بالاترین سطح اعتبار را ارائه می دهند. با گواهینامه‌های EV SSL، مرجع صدور گواهینامه، بررسی‌های پیشینه گسترده‌ای را روی مالکان مربوطه انجام می‌دهد تا وب‌سایت و سازمان آنها را تأیید کند. علاوه بر سطح اعتبار سنجی، انواع گواهینامه های SSL/TLS بر اساس تعداد وب سایت هایی که می توانند محافظت کنند نیز وجود دارد: گواهی SSL Single Domain: از یک دامنه و زیر شاخه های آن محافظت می کند. گواهی نامه های Wildcard SSL: یک گواهی نامه عام که یک دامنه و زیر دامنه های متعدد آن را پوشش می دهد. گواهینامه های SSL چند دامنه ای: همانطور که در درخواست امضای گواهی (CSR) ذکر شده است، چندین دامنه غیر مرتبط با یکدیگر را ایمن می کند.
کدام گواهینامه SSL را انتخاب کنیم؟
برای انتخاب گواهینامه SSL مناسب، باید به هدف وب سایت خود و میزان داده های حساس در آن نگاه کنید. در واقع، همه انواع حفاظت SSL/TLS سطح رمزگذاری یکسانی را ارائه می‌کنند. با این حال، برخی از نهادها ممکن است از سطوح بالاتر اعتبار سود بیشتری ببرند، زیرا می توانند اثبات بهتری برای مشروعیت به بازدیدکنندگان خود ارائه دهند. برای وبلاگ ها و وب سایت های شخصی، یک گواهی SSL با اعتبار سنجی دامنه (DV) کافی است. از سوی دیگر، گواهینامه های SSL اعتبار سنجی سازمان (OV) برای شرکت های متوسط بهتر است. وب‌سایت‌هایی که حجم گسترده‌ای از داده‌های حساس را مدیریت می‌کنند، مانند بانک‌ها یا سایت‌های دولتی، به گواهی‌های SSL اعتبارسنجی (EV) نیاز دارند. آنها اطمینان حاصل می کنند که بازدیدکنندگان در ارائه اطلاعات حساس خود کاملاً ایمن هستند، زیرا سازمان های دارای گواهینامه EV SSL فرآیند اعتبار سنجی گسترده تری را طی می کنند.
آیا SSL به سئو کمک می کند؟
امنیت وب سایت یک عامل مهم رتبه بندی برای گوگل است. به این معنی، اگر وب سایت شما با گواهی SSL/TLS ایمن شده باشد، شانس بسیار بیشتری برای نمایش در بالای نتایج جستجو دارد.