آذرسیس

راه های کسب درآمد از فارکس: روش های تضمینی

کسب درآمد از فارکس یکی از محبوب ترین ترفند هایی است که مخاطبان برای درآمدزایی دلاری از آن بهره می گیرند. فارکس، بزرگترین بازار مالی جهان است که روزانه بالای چندین هزار دلار در آن معامله می شود. از بارز ترین ویژگی بازار فارکس، می توان به معامله ارز به صورت مستقیم توسط موسسات الکترونکی، بانک های مالی و افراد بدون هیچ مکان فیزیکی اشاره کرد. بازار فارکس به صورت 24 ساعته بوده و امکان فعالیت در هر بازه زمانی را به معامله گران فراهم می کند. قبل از شروع فعالیت نیاز است که با راه و چاه این مسیر آشنا شده و روش های درآمدزایی از فارکس را بدانید. همراه ما باشید!

روش های کسب درآمد از فارکس

روزانه تعداد زیادی از افراد و شرکت های بزرگ در این مسیر فعالیت کرده و به درآمد بالایی می رسند. شما نیز می توانید با کمک روش هایی که در این قسمت به آنها اشاره خواهیم کرد، در این مسیر به درآمد دلاری برسید!

روش های کسب درآمد از فارکس

روش اول: معاملات جفت ارز، رایج ترین راه کسب درآمد از فارکس 

یکی از رایج ترین روش های کسب درآمد از فارکس، مبادلات جفت ارز است. مبادله درحقیقت به معنای خرید یک چیز به قیمت پایین و فروش به بهای بالاتر است. این تفاوت قیمت همان سود حاصله است. فرصت خرید در کوتاه مدت همان موضوع معاملات جفت ارز است. شما می توانید ارز خود را به قیمت بالا فروخته و به قیمت پایین تر بخرید! سودی که در میان کسب می کنید.

معاملات جفت ارز، رایج ترین راه کسب درآمد از فارکس 

روش دوم: کسب درآمد از فارکس با اهرام کارگزار

یکی دیگر از روش های کسب درآمد از فارکس، استفاده از اهرام کارگزار است. بسیاری از کارگزاران بسته به شرایط، مقدار مشخصی از اهرام را برای افزایش سود به معامله گران پیشنهاد می کنند. اهرام، در واقع نوعی وام بی بهره است که برای افزایش حجم معاملات در اختیار آنها قرار می گیرد. شما به عنوان معامله گر می توانید با کمک اهرام تعداد معاملات زیادی را انجام داده و برای کاهش میزان مارجین از آن استفاده کنید.

روش سوم: قرارداد های CFD 

با قرار داد های CFD می توانید از فارکس کسب درآمد کنید. قرارداد CFD در واقع نوعی معامله و توافق بین دو فرد برای دریافت سود حاصل از معامله است. برای مثال اگر فردی در انجام معامله قرار گرفته و بخواهد ارز خود را در بازار به فروش برساند اما شما او را از فروش به دلیل نوسانات موجود منصرف کرده و توافقی را بین خود امضا کنید تا درصورت افزایش قیمت دلار او سود شما را از این معامله پرداخت کرده و درصورت نوسان شما ضرر مالی او را پرداخت کنید، درحقیقت شما قرار داد CFD را عملی کرده اید.

قرارداد های CFD برای کسب درامد از فارکس

روش چهارم: سرمایه گزاری در طولانی مدت

از روش های موثر دیگر برای کسب درآمد از فارکس، سرمایه گزاری سهام و دارایی در طولانی مدت است. شما با برنامه ریزی و فعالیت هدفمند در طولانی مدت به سود خوبی برسید. توجه داشته باشید که این مسیر نیز علاوه بر داشتن دانش فنی نیازمند مهارت و ترفند های خاص خود است.

روش پنجم: استفاده از ترفند کپی تریدینگ 

استفاده از الگو ها و روش های خرید و فروش تریدر های معروف برای معامله گرانی که به تازگی وارد این دنیای پیچیده شده اند، ترفند کپی تریدینگ گفته می شود. شما می توانید از الگو ها و ترفند های افراد ماهر در این زمینه استفاده کرده و پس از بررسی نمودار های موجود سود خود را افزایش داده و میزان ضرر را به حداقل برسانید.

استفاده از ترفند کپی تریدینگ برای کسب درآمد از قارکس

برای انجام معاملات در فارکس به دلیل محدودیت های موجود نیاز به خرید سرور مجازی ویندوز خواهید داشت. برای خرید ویندوز سرور باکیفیت و قیمت مناسب می توانید از این لینک استفاده کنید! همچنین برای دیدن ویدیو های بیشتر در مورد فارکس و سایر ارز های معاملاتی به کانال یوتیوب ما مراجعه کنید.

سخن آخر

در این آموزش روش های کسب درآمد از فارکس را مورد بررسی قرار دادیم. شما می توانید با کمک روش های توضیح داده در این دنیای پیچیده درامدزایی کنید. اگر به عنوان یک فرد تازه گر قصد فعالیت در فارکس را دارید، این نکته را در نظر داشته باشید که برای انجام معامله پر سود علاوه بر دانش فنی نیازمند مهارت نیز خواهید بود. ممنون که همراه ما بودید. منتظر نظرات شما در بخش کامنت ها هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *