آذرسیس

5/5 - (1 امتیاز)

بهره گیری از هوش مصنوعی در زمینه های مختلف، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. امروزه تولید محتوا با استفاده از هوش مصنوعی دغدغه بسیاری از کاربران می باشد. آموزش امروز، مختص کاربرانی است که استعداد خاصی در زمینه تولید محتوا و نوشتن داستان های جذاب دارند. آنها می توانند با بهره گیری از ابزار های هوش مصنوعی، نوشته هایی با قالب های دلخواه ایجاد کنند

پاسخ دادن یک ابزار به هر سوال در زمینه های مختلف، توانسته است نظر کاربران را به خود جلب کند. افرادی که در زمینه تولید محتوا و نوشتن مقاله فعالیت دارند قطعا متوجه این موضوع هستند که سبک قلم باید علاوه بر تامین نیاز کاربر، برای او جذاب نیز باشد.

حال اگر برای تولید محتوا از ابزارهای هوش مصنوعی بهره بگیرید، محتوای خروجی شما قطعا جذاب و خارق العاده خواهد بود.

تولید محتوا با استفاده از هوش مصنوعی

اخیرا مجموعه ای از ابزار های نوشتاری که با هوش مصنوعی طراحی شده اند، به روشی مفید و کاربردی برای تولید محتوا تبدیل شده اند. در این راستا بعضی از شرکت ها و کمپانی ها نیز هوش مصنوعی را در ابزار های خود به کار گرفته اند.

تولید محتوا با استفاذه از هوش مصنوعی

توجه داشته باشید که نوشتن کل محتوا با ابزار های هوش مصنوعی به هیچ عنوان توصیه نمی شود. چرا که نوشن محتوا با آنها می تواند توسط موتور های جستجوگر گوگل، کپی شناخته شده و رتبه وبسایت شما را تحت تاثیر قرار دهد.

ابزار های هوش مصنوعی صرفا می توانند برای ایده گرفتن یا یک ابزار کمکی سئو کاران باشند. ابزار هایی که می توانید در این راستا از آنها کمک بگیرید عبارت اند از:

Google Bard

یکی از مزیت های اصلی گوگل بارد، نداشتن هیچ حساسیتی نسبت به کلمات کلیدی است، یعنی به راحتی می تواند با زبان عامیانه شما ارتباط گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشد. این ویژگی سبب متمایز شدن آن در بین رقبای خود شده است.

Google bard، هنوز در مرحله آزمون و خطا می باشد و به صورت رسمی در اختیار کاربران قرار نگرفته است. اما صمیمیت و درک طبیعی این ابزار به هنگام پاسخ دادن به سوالات به صورت متن، سبب تبدیل شدن آن به یک ابزار محبوب خواهد شد.

طبق آماری که انجام شده است، گوگل بارد می تواند در فعالیت هایی مانند کدنویسی، تهیه یک پیش نویس از ایمیل، ارائه تصویر هوش مصنوعی، پاسخ به سوالات کاربران و حتی برنامه ریزی برای یک تولد نقش مهمی داشته باشد.

توجه داشته باشید که برای استفاده از این ابزار نیاز به خرید سرور مجازی خواهید داشت.

ChatGPT

ChatGPT یک زبان مبتنی بر هوش مصنوعی است که تا حدودی قادر به پاسخگویی سوالات شما می باشد. نحوه پاسخ دهی این ابزار به سوالات کاربران با زبان انسانی متفاوت می باشد.

ChatGPT با اتصال کلمات به گونه معنادار به یکدیگر برای ارائه پاسخ از داده ها، اطلاعات و تکنیگ های محاسباتی استفاده می کند.

همچنین، در زمینه پاسخدهی به سوالات ریاضی، فیزیک، برنامه نویسی، منتشر کردن پست های اجتماعی، تولید محتوا و ایمیل نقش دارد. نکته هیجان انگیز این است که این ابزار قادر به پاسخ دادن، حل مسائل پیچیده، کد نویسی بوده و حتی به عنوان انسان نیز می تواند به انجام مکالمه بپردازد.

برای استفاده از ChatGPT نیز پیشنهاد می شود از سرور مجازی استفاده کنید. چرا که برای کار با این ابزار کاربران ایرانی با محدودیت هایی رو به رو هستند.

گوگل بارد به دلیل متصل بودن به اینترنت می تواند جواب سوالات شما را با جستجو در آن و کمک گرفتن از اطلاعات بروز شده جواب دهد. همچنین، صمیمیت بیشتر این ابزار برای پاسخ دهی و استفاده از زبان طبیعی از دلایل محبوبیت گوگل بارد می باشد.

اگر برای مدت زمان طولانی می خواهید که از هوش مصنوعی برای تولید محتوا استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم که از ChatGPT استفاده کنید. چراکه این ابزار قابلیت ذخیره سازی تمام چت های صورت گرفته را دارد.

توجه داشته باشید که برای استفاده از این دو ابزار نیاز به خرید سرور مجازی خواهید داشت. در این بخش یک ابزار دیگر نام خواهیم برد که به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

شما با کمک این ابزار دیگر نیاز به خرید شماره مجازی نخواهید داشت و به راحتی می توانید به سایر ابزار های پولی هوش مصنوعی دسترسی داشته باشید.

ابزار Poe یکی از قدرتمند ترین ابزار های هوش مصنوعی است که می تواند سایر هوش مصنوعی های پولی را به صورت رایگان به شکل ربات در بیاورد.

این ابزار رایگان، نامحدود و بدون هیچ محدودیتی در اختیار شما می باشد. کاربران ایرانی برای استفاده از هوش مصنوعی نیاز به خرید سرور مجازی و یا شماره های مجازی دارند. اما این پلتفرم به طور رایگان در اختیار شما قرار دارد.

تولید محتوا با استفاده از هوش مصنوعی

کاربران ایرانی برای استفاده از این ابزار ها با محدودیتی رو به رو هستند. با خرید سرور مجازی از آذرسیس، علاوه بر تجربه کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه، به راحتی می توانید از ابزارهای هوش مصنوعی نیز برای انجام فعالیت های خود استفاده کنید!

برای استفاده بعضی از آنها نیاز است که از لوکیشن خاصی کمک بگیرید. آذرسیس سرور های خود را از 60 لوکیشن موجود در دنیا مانند فنلاند، هلند، فرانسه و غیره به شما ارائه می دهد. شما می توانید لوکیشن مد نظر خود را از ما خریداری کنید.

سخن آخر

استفاده از ابزار های هوش مصنوعی برای تولید محتوا پیشنهاد می شود، چرا که نوشتن محتوا با استفاده از آنها از طریق موتورهای جستجوگر کپی شناخته می شود.

این امر در نتایج رتبه وبسایت و سئو آن برای شما جنبه منفی خواهد داشت. این پلتفرم ها می توانند به عنوان یک ابزار کمکی برای شما باشند. همچنین، با ایده گرفتن از آنها مطمئنا موجب تولید محتوا خارق العاده خواهد شد.

ممنون که تا آخر این آموزش ما را همراهی کردید. اگر سوالی در مورد ابزار های نام برده شده داشتید، به وبلاگ های قبلی ما مراجعه کنید. همچنین، می توانید سوالات خود را از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان آذرسیس در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *