آذرسیس

Differences between trade vps and other vps
5/5 - (2 امتیاز)

در این مقاله می خواهیم به تفاوت های سرور مجازی ترید و سرور های مجازی بپردازیم. برای انتخاب بهترین شرایط اجرا معاملات و مدیریت استراتژی های خود به عنوان اولین قدم، به ایجاد یک بستر مناسب و قدرتمند نیاز خواهید داشت! اما از طرفی ممکن است با توجه به تبلیغات در دو راهی سرور مجازی ترید و سرور مجازی گیر کرده باشید! برای اینکه از این دو راهی جدا شید با ما همراه باشید تا این موارد را کامل بررسی کنیم.

تفاوت های سرور مجازی ترید و سرور های مجازی

مقایسه سرور مجازی ترید با سرور های مجازی

با مطالعه ویژگی های VPS ترید، به راحتی متوجه علت محبوبیت این سرویس ها در جامعه تجارت آنلاین خواهید شد و در انتخاب سرویس متناسب با بیزینس خود مصمم تر عمل خواهید کرد:

1- عملکرد و آپتایم سرور مجازی ترید

با اینکه سرور مجازی یک کامپیوتر قدرتمند و با دسترسی بالاست ولی عملکرد آن در بازار های مالی، هرگز قابل مقایسه با VPS ترید نیست! Low latency ( تاخیر کم)، اتصال شبکه پایدار از اولویت های سرویس جذاب ترید است که هرگز شما را میانه راه تنها نخواهد گذاشت و برای اطمینان از فعالیت بدون قطعی با سرعت و بدون لغزش یا تاخیر شما در نظر گرفته شده است.

تفاوت های سرور مجازی ترید و سرور های مجازی

2- امنیت اطلاعات در سرور مجازی ترید

هر دو مورد از سرور های ذکر شده امنیت لازم برای شما را تامین خواهند کرد اما سرور های مجازی ترید حساسیت خاصی برای اجرای پروتکل های امنیتی دارند که چند مورد از آن ها عبارت اند از: حفاظت Firewall، کاهش ریسک حملات DDoS، سیستم های تشخیص نفوذ و …

تفاوت های سرور مجازی ترید و سرور های مجازی

3- پشتیبانی تخصصی در سرور مجازی ترید

پشتیبانی در سرور های مجازی ترید توسط افراد آگاه به سیستم های اجرایی در بازار های مالی دنیا انجام می شود که در روند انجام یک معامله درست کمک حال شما خواهند بود. اما در قسمت پشتیبانی سرور مجازی فرد مورد نظر ممکن است سطح تخصص مورد نظر شما در پلتفرم تریدینگ را نداشته باشد.

تفاوت های سرور مجازی ترید و سرور های مجازی

4- سخت افزار سرور مجازی ترید

تراکنش های خود در بازار بورس، کریپتو کارنسی، BitCoin و … را با خیال راحت به سرور مجازی ترید بسپارید! زیرا سرور های مجازی ترید از پیشرفته ترین تجهیزات شبکه و سخت افزار برای برقراری یک اتصال مستقیم و ایمن به انواع بازار های مالی بهره می برند.

تفاوت های سرور مجازی ترید و سرور های مجازی

5- نزدیکی مکانی سرور مجازی ترید

از آن جا که نداشتن تاخیر در اتصال به هنگام طرح معاملات مالی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، ارائه دهندگان سرور های مجازی ترید، نزدیکی لوکیشن ها به Financial Exchange ها را در الویت خدمات رسانی خود قرار می دهند، اما با توجه به تفاوت اهداف سرویس دهی، این موضوع در سرور های مجازی اندکی متفاوت است و آن ها به طیف وسیعی از صنایع و سازمان ها می اندیشند.

تفاوت های سرور مجازی ترید و سرور های مجازی

سخن آخر

اکنون که به یک دید درست از تفاوت های سرور مجازی ترید و سرور های مجازی رسیده اید، شما را به بررسی بیشتر ویژگی های سرور مجازی ترید و سرور مجازی در وب سایت اصلی آذرسیس دعوت می کنم. آذرسیس نیاز های شما را در یک پکیج کامل پاسخ می دهد و شما می توانید با خیال راحت به فکر طرح استراتژی های خودتان در بازار های مالی مختلف باشید.

سوالات خودتان در مورد عملکرد سرویس های ما در نحوه همراهی شما در بازار های مالی را به صورت تیکت ارسال کنید، متخصصین 24 ساعته آماده پاسخ دهی به شما عزیزان می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *