آذرسیس

How to send bulk emails with Kali Linux

ارسال ایمیل های انبوه یک روش بسیار موثر برای ارتباط با گروه‌های بزرگ از مخاطبان است. اما برای ارسال این تعداد از ایمیل، به یک سیستم ایمیل مارکتینگ نیاز دارید که قادر به مدیریت و ارسال ایمیل های بزرگ به طور هماهنگ باشد. کالی لینوکس یک توزیع لینوکس مبتنی بر دبیان است که برای انجام کارهای امنیتی استفاده می شود، اما می توان از آن به عنوان یک سیستم ایمیل مارکتینگ نیز استفاده کرد. همراه ما باشید تا با نحوه ارسال پیام با کالی لینوکس آشنا شوید.

 ارسال ایمیل های انبوه با کالی لینوکس

نحوه ارسال ایمیل های انبوه با کالی لینوکس 

برای ارسال ایمیل های انبوه با کالی لینوکس، می توانید از نرم افزار Email-bomber-Master استفاده کنید. با نصب و پیکربندی این نرم افزار، می توانید لیست ایمیل ها را بارگذاری کرده و ایمیل های خود را به همه مخاطبان ارسال کنید.در این بخش مراحل ارسال ایمیل نامحدود در کالی لینوکس را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

نحوه ارسال ایمیل های انبوه با کالی لینوکس 

1- برنامه Email-bomber-Master را از وبسایت Github دانلود کنید.

2- پس از دانلود برنامه بر روی آن راست کلیک کرده و آنرا Extract کنید.

3- ترمینال را باز کرده و برای ورود به پوشه دستور زیر را اجرا کنید.

cd desktop

4- اگر برنامه در کالی لینوکس شما نصب نشده باشد باید دستور زیر را وارد کرده و Enter را بزنید.

chnod+x E.bomber.py

5- برای تایید برنامه دستور زیر را اجرا کرده و Enter را بزنید:

./E.bomber.py

6- در این مرحله از شما می خواهد تا Email Server خود را وارد کنید. این مورد می تواند Yahoo یا Gmail باشد. اگر می خواهید از سرویس های گوگل استفاده کنید، کلمه Gmail را وارد کرده و Enter را بزنید.

7- آدرس Email که می خواهید پیام با آن ارسال شود را وارد کنید. Enter را بزنید.

📌ایمیلی که در این بخش وارد می کنید، نباید دارای تایید دو مرحله ای باشد. بهتر است یک ایمیل تست بسازید و از آن استفاده کنید.

8- پسورد ایمیل را وارد کرده و Enter بزنید.

9- در این بخش از شما سوال می شود که می خواهید پیام به کدام ایمیل ارسال شود. آدرس ایمیل مدنظر را وارد کنید.

10- عنوان پیام خود وارد کرده و Enter را بزنید.

11- تعداد دفعاتی که می خواهید پیام ارسال شود را وارد کنید.

12- پس از اینکه گزینه Enter را زدید، در بخش مدیریت ایمیل خود می توانید پیام ارسال شده را مشاهده کنید.

⬅️خرید سرور مجازی و سرور اختصاصی با کیفیت و مقرون به صرفه از نیاز های اصلی کاربرانی است که در زمینه میزبانی وب فعالیت دارند. اگر برای ارسال ایمیل های انبوه نیاز به تهیه کالی لینوکس دارید، می توانید از وبسایت آذرسیس اقدام کنید. پلن های ارائه شده برای خدمات، متناسب با نیاز های کاربران بوده و کانفیگ آنها نیز به صورت رایگان انجام خواهد شد.

سخن آخر

برای ارسال ایمیل های انبوه در کالی لینوکس نیازمند نرم افزار مخصوصی برای انجام این کار هستید. این نرم افزار به شما امکان می دهد تا قالب زیبا و حرفه ای برای ایمیل های خود ایجاد کرده و نتایج ارسال هایتان را نیز تحلیل کنید. شما می توانید با کمک مراحل توضیح داده شده در این مقاله، به راحتی ایمیل خود را در تعداد دلخواه ارسال کرده و ارتباط خود را با مخاطبان بهبود ببخشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *