آذرسیس

Teaching site registration in Bing search engine
5/5 - (4 امتیاز)

یکی از موتور های جستجو وب که به احتمال زیاد آشنایی چندانی با آن ندارید بینگ است. موتور جستجو بینگ به قابلیت های هوش مصنوعی آغشته شده و خارج از چارچوب های همیشگی حرکت می کند که قطعاً ثبت سایت در موتور جستجوی بینگ جذابیت خاصی را به عملکرد وب سایت شما افزوده خواهد کرد. شما با مطالعه تیتر های بسط داده شده در این مقاله آذرسیس می توانید به صورت کامل نحوه ثبت سایت در موتور جستجوی بینگ را فرا گرفته و از این طریق خودتان را به کاربران جدیدتری معرفی کنید. پس بدون اتلاف وقت بیایید به سراغ روش های ثبت سایت در موتور جستجوی بینگ برویم.

آموزش ثبت سایت در موتور جستجوی بینگ

موتور جستجو بینگ چیست؟ و چگونه کار می کند؟

موتور جستجو Bing در سال 2009 توسط مایکروسافت طراحی شد که نام کامل آن مایکروسافت بینگ می باشد. در حالی که گوگل معروف ترین و محبوب ترین موتور جستجوی حال حاضر است و قسمت بسیار بزرگی از بازار کاربران را در اختیار دارد، موتور جستجو بینگ نیز همواره در حال اضافه کردن ویژگی های شگفت انگیز به خود است. الگوریتم های نمایش نتایج جستجو در موتور جستجو مایکروسافت بینگ بر اساس کیفیت محتوا است و وب سایت ها را به عنوان یک منبع نمایش می دهد نه مقصد! بنابراین اگر شما هم به کیفیت اهمیت می دهید قطعاً بینگ شما را شگفت زده خواهد کرد.

چه زمانی باید سراغ ثبت سایت در موتور جستجوی بینگ برویم؟

ارسال URL ها به صورت مستقیم به یک موتور جستجو زمانی که در موارد زیر پیش بیاید ایده خوبی است و نباید این فرصت غنیمت را از دست بدهید:

  • سایت شما یک سایت جدید است!

زمانی که یک وب سایت یا دامنه جدیدی راه اندازی می کنید اولین موردی که باید رعایت کنید این است که آدرس های صفحه اصلی خود را مستقیماً به موتور های جستجو ارسال کنید.

با انجام این کار ربات های موتور های جستجو پیوند های ایجاد شده را می خزند تا بدین وسیله باقی صفحات وب سایت شما را کشف کنند.

  • صفحه ای به روز شده دارید!

ممکن است وب سایت جدیدی نداشته باشید اما صفحه ای را از اول بازنویسی یا ایجاد کنید، در این هنگام است که باید آدرس URL این صفحه را به موتور جستجو ارسال نمایید.

  • نمایه سازی شما ناقص است!

یکی دیگر از دلایلی که در صورت بروز آن باید URL ها را به موتور جستجو ارسال کنید این است که صفحات وب شما هرگز وارد نتایج جستجو نشوند.

ثبت سایت در موتور جستجوی بینگ

مراحل ثبت سایت در موتور جستجوی بینگ

از جالب ترین نکات در مورد موتور جستجو بینگ، این است که روزانه تا 10000 آدرس صفحات را می توانید به بینگ اضافه کنید، که در ادامه نحوه ارسال و ثبت سایت در موتور جستجوی بینگ آمده است:

  • مرحله اول

وارد ابزار WebmasterBing شوید که برای این کار توصیه من به شما این است که یک حساب در Bing Webmaster Tools باز کنید که خوشبختانه این مورد خیلی آسان است و اگر Google Search Console دارید اطلاعات آن را استفاده خواهد کرد.

مراحل ثبت سایت در موتور جستجوی بینگ

  • مرحله دوم

اگر چندین وب سایت دارید فقط باید یکی را برای ثبت انتخاب کنید، مرحله بعدی در ثبت سایت در موتور جستجو بینگ، ورود به منو است. از قسمت Menu وارد Choose Configure My Site شده و سپس Submit URLs را انتخاب کنید، آدرس‌هایی که می‌خواهید برای فهرست‌بندی از وب‌سایت ارسال کنید را در هر خط، تایپ و یا جای‌گذاری کنید.

مراحل ثبت سایت در موتور جستجوی بینگ

  • مرحله سوم

در پایان Send را بزنید، با این کار Submit URLs را می توانید در Bing Webmaster Tools ثبت کنید، به همین سادگی شما توانستید ثبت سایت در موتور جستجوی بینگ را به پایان برسانید. همان طور که پیش تر از این هم اشاره شد، ثبت سایت در موتور جستجوی بینگ مزایا بخصوص خودش را دارد و شما را با دنیای دیگری از کاربران حرفه ای آشنا می کند.

نحوه ثبت سایت در موتور جستجوی بینگ

سخن آخر

امیدوارم همانند ما که از تولید و ارائه محتوا برای شما لذت می بریم، از همراهی محتوا های منتشر شده آذرسیس لذت برده باشید، در صورت بروز هرگونه ایراد یا اشکالی می توانید از طریق باکس زیر پست با ما به اشتراک بگذارید و به خاطر داشته باشید که بدون میزبانی وب درست هیچ وب سایتی عمر طولانی خواهد داشت پس برای اطلاع از تعرفه های مقرون بصرفه و منتخب وب مستران حرفه ای در آذرسیس، وارد نشانی وب سایت رسمی ما شوید. متخصصین ما آماده ارائه حرفه ای ترین و هوشمند ترین خدمات به شما عزیزان می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *