آذرسیس

معرفی بهترین ربات های تبدیل عکس به استیکر تلگرام

برای تبدیل عکس به استیکر، ربات های تلگرامی زیادی وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید. استیکرها جز هیجان انگیز ترین و جذاب ترین  قابلیت پیام رسان های محبوب مانند تلگرام و واتساپ هستند که کاربران روزانه از آنها برای برقراری ارتباط با دوستان خود بهره می گیرند. همچنین، تلگرام بات های مخصوصی را برای مخاطبان خود ارائه می دهد تا بتوانند عکس های مورد نظر خود را در چارچوب این قابلیت به استیکر تبدیل کنند. اگر از نحوه کار این ربات ها مطلع نیستید، در پایان این آموزش به راحتی می توانید عکس مورد نظر خود را به استیکر تبدیل کنید. همراه ما باشید!

5 ربات محبوب تبدیل عکس به استیکر در تلگرام 

قبل از معرفی بهترین ربات های تبدیل عکس به استیکر بهتر است با قوانین موجود آشنا شوید. همچنین بدانید که نحوه ساخت استیکر در این ربات ها به چه صورت است. ما در وبلاگ دیگر آموزش ساخت استیکر در تلگرام را به طور کامل مورد بررسی قرار دادیم. شما می توانید از این آموزش کمک بگیرید.

در این بخش به چند نمونه ربات های محبوب Telegram برای تبدیل عکس به استیکر اشاره خواهیم کرد:

1- ربات StickersDownloaderBot برای ساخت استیکر در تلگرام 

یکی از محبوب ترین ربات های تبدیل عکس به استیکر، StickersDownloader است. با کمک این ربات می توانید استیکر های کلاسیک و متحرک را به صورت فایل دانلود کنید. نحوه کار این ربات نیز به این صورت است:  پس از اینکه ربات را در قسمت جستجو سرچ کردید، عکس مورد نظر خود را در قسمت چت فرستاده و فایل را دانلود کنید. از ویژگی های StickersDownloader می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهترین ربات های تبدیل عکس به استیکر تلگرام

  • امکان دانلود فایل به صورت Png ،Webp ،JPEG
  • دانلود استیکر به صورت Gif 
  • مجهز به قابلیت Clear Cache 
  • دارای ویژگی Batch mode برای دانلود استیکر به صورت گروهی

2- ربات Stickers Converter برای تبدیل عکس به استیکر 

از ربات های دیگری که می توانید تصویر مد نظر خود را به استیکر تبدیل کنید، ربات Stickers Converter است. نحوه کار با این ربات نیز به این صورت است:

Stickers Converter ربات تبدیل عکس به استیکر تلگرام

1- عکس مورد نظر خود را ارسال کنید.

2- منتظر بمانید تا فایل PNG برای شما ارسال شود.

3- توجه داشته باشید که می توانید فایل ZIP استیکر را نیز می توانید دریافت کنید.

3- tgtowabot، ربات مخصوص تبدیل عکس به استیکر 

از ربات های دیگری که می توانید عکس مورد نظر خود را به استیکر تبدیل کنید، tgtowabot است. با این ربات می توانید استیکر های خود را به واتساپ ارسال کنید. اگر شما نیز می خواهید پک استیکر مورد نظر خود را از تلگرام به واتساپ انتقال دهید، این ربات می تواند به شما کمک کند.

4- Stickerdownloadbot ربات تلگرامی برای تبدیل عکس به استیکر 

Stickerdownloadbot ربات دیگری در تلگرام است که کاربران می توانند عکس مورد نظر خود را به استیکر تبدیل کنند. از ویژگی های دیگر این ربات می توان به موارد زیر اشاره کرد :

Stickerdownloadbot ربات تلگرامی برای تبدیل عکس به استیکر 

  • دانلود استیکر به صورت فایل به صورت Png ،Webp ،JPEG
  • امکان دانلود استیکر با فایل Zip

5- EZ Sticker Bot ربات تبدیل عکس به استیکر 

از ربات های دیگری که می توانید عکس مورد نظر خود را به استیکر تبدیل کنید می توان به EZ Sticker Bot اشاره کرد. برای انجام این کار می توانید عکس یا فایل مد نظر خود را ارسال کرده و پس از مدتی استیکر خودتان را دریافت کنید. این ربات استیکر مد نظر شما را درقالب استاندارد برای شما ارسال می کند. توجه داشته باشید که نیاز است پس زمینه عکس مورد نظر خود را حذف کنید، در غیر این صورت پس زمینه عکس سفید خواهد بود.

EZ Sticker Bot ربات تبدیل عکس به استیکر 

کمک گرفتن از سرور مجازی ویندوز می تواند محدودیت های موجود برای کاربران به هنگام استفاده از پلتفرم های پیام رسان مانند تلگرام و واتساپ مفید واقع شود. برای خرید سرور باکیفیت و پرسرعت از وبسایت آذرسیس مراجعه کنید!

سخن آخر

در این آموزش 5 ربات محبوب استیکر ساز تلگرامی اشاره کردیم. با کمک این ربات ها در کمتر از چند ثانیه می توانید استیکر مورد علاقه خود را بسازید. توجه داشته باشید که این ربات ها به صورت موقتی کاربرد دارند و ممکن است پس از مدتی منسوخ شوند. اما از بین این لیست حداقل یک مورد می تواند کار شما را راه بیندازد. ممنون که همراه ما بودید، درصورت داشتن سوال می توانید از بخش نظرات یا با ارسال تیکت با کارشناسان ما در ارتباط باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *