آذرسیس

آموزش فعال سازی احراز هویت دو مرحله ای در اینستاگرام -آذرسیس
5/5 - (1 امتیاز)

امروزه اینستاگرام بالاترین کاربران فعال در یک پلتفرم فضا مجازی را دارد، که به دنبال آن موجب افزایش آگاهی از برند و سرمایه شما کمک می شود. همان طور که می دانید این پلتفرم حاوی اطلاعات شخصی بسیاری است، و امنیت اطلاعات صفحه و قطع دسترسی هر شخص سود جو از این داده ها برای ما بسیار حائز اهمیت است. ما در این مقاله جذاب با آموزش فعال سازی احراز هویت دو مرحله ای در اینستاگرام در خدمت شما همراهان گرامی هستیم، از شما دعوت می کنیم، تا پایان همراه آذرسیس باشید.

فعال سازی احراز هویت دو مرحله ای در اینستاگرام

مراحل فعال سازی احراز هویت دو مرحله ای در اینستاگرام

برای فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای در Instagram ابتدا وارد اپلیکیشن شده، و به ترتیب شماره به قسمت های اشاره شده مطابق تصویر زیر ضربه بزنید.

Instagram

در ادامه نماد چرخ دنده را پیدا کرده، و به Settings برنامه بروید.

Instagram

در این مرحله از احراز هویت دو مرحله ای اینستاگرام باید با ضربه زدن روی Settings مطابق شکل زیر به قسمت Two Factor authentication بروید.

instagram

اکنون لازم است روش امنیتی خود را انتخاب کنید، که توصیه ما به شما برنامه احراز هویت است، که بعد از آن باید Next بزنید.

instagram

اکانت خودتان را ذخیره کنید، اپلیکیشن authentication به صورت خودکار لوگو اینستاگرام، نام کاربری و Secret Key را پیدا می کند.

اما می توانید همان طور که در تصویر زیر می بینید، در پایان این مرحله با کلیک کردن بر روی Save از صحت این عملکرد اطمینان حاصل کنید.

instagram

مرحله بعدی در فعال کردن هویت دو مرحله ای وارد کردن کد احراز هویت است، اما توجه داشته باشید که این کد 30 ثانیه یک بار Refresh می شود.

instagram

به برنامه اینستاگرام بازگردید، و کدی که به صورت اعداد برای شما ارسال شده است، را مطابق تصویر زیر در قسمت مربوطه وارد و Next را بزنید.

instagram

اکنون در این مرحله عملیات هویت دو مرحله ای اینستاگرام شما دیگر به پایان رسیده است، و فقط بر روی گزینه Next کلیک کنید.

کد هایی مشاهده خواهید کرد که کد پیشتیبانی شماست، و هر کد فقط یک بار قابل استفاده می باشد، پیشنهاد ما به شما یادداشت کردن آن هاست.

شما می توانید در این مرحله با فشردن گزینه Done و دخیره تغییراتی که انجام گرفت، امنیت حساب خود را با احراز هویت دو مرحله ای تضمین کنید.

instagram

برای بهترین تجربه سرعت و امنیت کامل در هرگونه پلتفرم مجازی، می توانید از سرور مجازی یا سرور اختصاصی استفاده کنید.

آذرسیس ارائه دهنده انواع سرور های مجازی و سرور اختصاصی با کیفیت بالا و هزینه مقرون به صرفه پیشتاز در عرصه میزبانی وب می باشد.

سخن آخر

در این عنوان سعی در توضیح مراحل آموزش فعال سازی احراز هویت دو مرحله ای در اینستاگرام را خدمت شما کاربران آموزش دادیم.

امیدواریم از مطالعه مقاله احراز هویت دو مرحله ای اینستاگرام لذت ببرید، در صورت بروز هرگونه ایراد یا سوالی می توانید از قسمت ارسال نظرات با کارشناسان آذرسیس همراه باشید.

آیا سطح امنیت اینستاگرام خوب است؟

هر چند که اپلیکیشن اینستاگرام در سطح بالایی قرار دارد، ولی همواره افراد سودجو به دنبال سرقت اطلاعات شما خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *