آذرسیس

میزان ترید روزانه + چند ساعت در روز ترید کنیم؟
5/5 - (5 امتیاز)

حداکثر میزان ترید روزانه باید چقدر باشد؟ پیش از بررسی این نکته، اجازه بدهید این موضوع را قبول کنیم که حتی یک معامله گر بزرگ هم نمی تواند هر روز پول دربیاورد! زیرا گاهی ممکن است طرح و پیاده سازی یک استراتژی موفق زمان زیادی از شما بگیرد و حتی در نهایت با شکست مواجه شود! میزان ترید روزانه از نکات مهم این حوزه است که در ادامه این مقاله از آذرسیس، قصد داریم شما را به یک سفر شگفت انگیز در دنیای تریدینگ ببریم و تجربیات تریدر های بزرگ را در این زمینه مطالعه کنیم. پس اگر در این حیطه فعالیت می کنید و یا یک معامله گر مبتدی هستید با ما همراه باشید و از بررسی های انجام شده لذت ببرید.

هرگز وارد معامله نشوید!

یک استراتژی درست و تعریف شده به شما می گوید که در چه شرایطی وارد معامله شده و کدام نقطه برای خروج از معامله مناسب است. اما اگر هنوز یک استراتژی موفق معاملاتی روزانه را توسعه نداده اید، آزمایش نکرده اید و تمرینات لازم را انجام نداده اید، به احتمال بسیار زیادی شما شکست خواهید خورد!

از خرید و فروش بیش از حد و هیجانی خودداری کنید زیرا این نوع بی نظمی و عدم کنترل احساسات در 99 درصد مواقع شما را به یک بن بست می رساند که ممکن است بازگشت از این راه غیر ممکن باشد! همچنین زمانی که احساس خستگی ذهنی و یا جسمی دارید ترید نکنید! این موضوع باعث گرفتن تصمیم های آنی و نادرست شما خواهد شد.

میزان ترید روزانه + چند ساعت در روز ترید کنیم؟

بهتر است چند ساعت در روز ترید کنیم؟

پاسخ این سوال بسیار روشن و واضح است! در یک کلام واضح باید به شما بگویم که هرچقدر که استراتژی اثبات شده به شما می گوید، معامله کنید! اما در صورتی که یک استراتژی و موقعیت درست ایجاد نشده باشد از ورود به معامله ها و ریسک کردن بر روی سرمایه تان به طور جدی از ترید کردن پرهیز کنید!

برخی از معامله گران در روز حتی با 1 دقیقه معامله سود خود را جمع می کنند و دست از بازار می کشند، ولی برخی با چندین دفعه باز و بسته کردن معاملات هنوز هم نمودار سودآوری جالبی ندارند!! در این صورت توصیه می کنم که در عرض 1/5 الی 2 ساعت با کمترین سود هم که شده معاملات خود را ببندید.

میزان ترید روزانه + چند ساعت در روز ترید کنیم؟

شرایط و نحوه احتساب حداکثر میزان ترید روزانه

برای درک بیشتر و لمس کامل این موضوع، در ادامه شرایطی را بررسی خواهیم کرد که احتساب حداکثر میزان ترید روزانه را برای شما آسان تر خواهد کرد:

  1. تعداد ترید روزانه به استراتژی شما وابسته است اما در صورت اجرا بیش از حد آن موجب Over Trading خواهد شد.
  2. تا زمانی که کاهش سودآوری و افزایش بی مورد هزینه کمیسیون شما را از اجرا استراتژی های درست منع نکند.
  3. میزان ترید روزانه باید به گونه ای باشد که موجب نشود سیگنال های تعبیه شده در استراتژی های خود را نادیده بگیرید.
  4. کم فروشی بهتر از معامله بیش از حد نیست! از فرصت ها استفاده کنید.
  5. اگر استراتژی شما در 55 درصد مواقع برنده است به آن اعتماد کنید و با رعایت احتیاط، معامله ها را از دست ندهید.

در پایان باید در نظر بگیرید که اگر می خواهید تمام روز را ترید کنید و میزان ترید روزانه خود را به بالاترین حد ممکن برسانید، باید استراتژی‌هایی را ایجاد کنید که با شرایط و ساعت های کاری مختلف بازار سازگار باشد.

نحوه احتساب حداکثر میزان ترید روزانه

فارغ از هرگونه نکات بررسی شده در مقالات و آموزش های ویدیویی که تا به حال در مورد میزان ترید روزانه خوانده و یا شنیده اید، با توجه به تلنگر های احتمالی برای حوزه پر فراز و نشیب تریدینگ، داشتن سرور مجازی ترید با IP ثابت از هر استراتژی که به ذهن شما خطور می کند واجب تر است!

برای کسب اطلاعات کامل از تعرفه های مقرون بصرفه و کاربردی سرور مجازی ترید آذرسیس، وب سایت ما را چک کنید و مشاوره رایگان را از دست ندهید. همچنین برای اطلاعات بیشتر و مشاهده آموزش های ویدیوی می توانید از نشانی Youtube آذرسیس کمک بگیرید.

سخن آخر

از اینکه همراه همیشگی وبلاگ های حرفه ای آذرسیس هستید به خودمان می بالیم و روز های پر سودی را در بازار های مالی برای شما آرزومندیم. فراموش نکنید که حتی غفلت یک ثانیه ای شما در اجرا درست استراتژی ها می تواند ضرر های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد، بنابراین معاملات خود را به زمانی موکول کنید که می توانید از نهایت تمرکز و انضباط خود در این راستا بهره ببرید. به راستی جواب شما برای این عنوان چیست؟ میزان ترید روزانه شما چقدر است؟ چه نکات دیگری در هنگام ترید رعایت می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *