آذرسیس

ساخت ایمیل یکبار مصرف و ایمیل موقت
5/5 - (2 امتیاز)

از کاربردی ترین روش ها برای جلوگیری از هک شدن حساب کاربری و محافظت از اطلاعات ثبت شده در ایمیل شخصی، ساخت ایمیل یکبار مصرف و ایمیل موقت است. ایمیل یکبار مصرف در واقع یک ساختار تصادفی یا آدرس حساب کاربری موقت است که برای ایجاد آن هیچ مراحل ثبت نامی را طی نخواهید کرد. این ایمیل با محافظت از اطلاعات ثبت نامی به هنگام ایجاد حساب کاربری، مناسب مخاطبانی است که اهدافی مانند عضویت در یک وبسایت ناشناس، ارزیابی سایت ها و یا محرمانه ماندن مشخصات خود را در سر دارند. همراه ما باشید تا با روش پیشنهادی ساخت ایمیل موقت آشنا شوید!

سرویس پیشنهادی» سرور مجازی ویندوز

چگونه می توان یک ایمیل یکبار مصرف و ایمیل موقت را ساخت؟ 

با انجام چند مرحله ساده می توانید بدون پیچیدگی فرآیند ساخت حساب کاربری یکبار مصرف و ایمیل موقت را به پایان برسانید. با روش هایی که در ادامه توضیح خواهیم داد می توانید برای خود به تعداد دلخواه حساب کاربری موقت ایجاد کنید. ساخت ایمیل موقت:

Temp Mail، روش پیشنهادی برای ساخت ایمیل یکبار مصرف و ایمیل موقت

یکی از بهترین ارائه دهنده ها برای ساخت ایمیل یکبار مصرف و ایمیل موقت، وبسایت Temp Mail است که ایمیل رایگان ایمنی را به مدت محدود در اختیارتان قرار می دهد. این وبسایت از ایجاد Spam جلوگیری کرده و داده های کاربران را ایمن نگه می دارد. از مزیت اصلی این وبسایت، ارائه ایمیل موقت 10 دقیقه ای است، یعنی ایمیل ایجاد شده فقط به مدت 10 دقیقه اعتبار داشته و بعد از آن حذف خواهد شد. مزایای دیگر این وبسایت برای ساخت ایمیل یکبار مصرف و ایمیل موقت:

  • امکان اتصال دامنه سفارشی 
  • توانایی ایجاد 10 آدرس به طور همزمان
  • دارای 100 مگابایت فضای ذخیره سازی برای پیام ها
  • نداشتن تبلیغات پس از ارائه وبسایت 
  • سرعت عمل بالا ایمیل ساخته شده در مرورگر های وب 

Temp Mail، برای ساخت ایمیل یکبار مصرف و ایمیل موقت

Guerrilla Mail 

از وبسایت های ارائه دهنده دیگری که برای ساخت ایمیل یکبار مصرف و ایمیل موقت استفاده می شود، Guerrilla Mail است. کاربران می توانند بدون ایجاد حساب و ثبت نام در این وبسایت، ایمیل موقت و یکبار مصرف را ایجاد کنند. در Guerrilla Mail، لحظه ای که از صفحه اصلی بازدید می کنید، یک inbox ID و آدرس دامنه تصادفی ایجاد می شود که می توانید از آن استفاده کنید. شما می توانید این inbox ID را سفارشی کرده و نام دامنه دلخواه خود را انتخاب کنید. مزایای دیگر این Guerrilla Mail:

  • امکان ارسال، پاسخ و Forward ایمیل های یکبار مصرف بدون ذکر هویت
  • ارائه آدرس ایمیل ها به صورت رندوم به دلیل عدم دسترسی به صندوق ورودی کاربر 
  •  حذف نشدن ایمیل های موقت به صورت خودکار 

Guerrilla Mail، برای ساخت ایمیل یکبار مصرف و ایمیل موقت

10Minute Mail

اگر فقط به مدت 10 دقیقه نیاز به یک ایمیل موقت دارید، می توانید از 10Minute Mail استفاده کنید. ایمیل های موقتی که در این وبسایت ایجاد می شوند فقط به مدت 10 دقیقه اعتبار داشته و بعد از آن منقضی خواهند شد. از مزایا این وبسایت، رایگان و ایمن بودن آن است. اگر ایمیلی که دریافت کرده اید، فاقد اعتبار باشد می توانید تایمر 10 دقیقه ای را که در وبسایت مشاهده می کنید را تمدید کنید. شما می توانید بدون ثبت نام، ایمیل یکبار مصرف را نیز دریافت کنید:

10Minute Mail، برای ساخت ایمیل یکبار مصرف و ایمیل موقت

EmailOnDeck 

با Emailondeck نیز می توانید ظرف چند دقیقه ایمیل موقت به صورت رایگان ایجاد کنید. استفاده از این وبسایت آسان بوده و تنها با انجام دو مرحله می توانید به تعداد دلخواه ایمیل های موقت را برای اهدافی که در سر دارید، ایجاد کنید. امکان ارسال ایمیل نیز در این وبسایت برای شما فراهم است. اما این پیام نمی تواند به صورت ناشناس باشد. درصورتی که می خواهید پیام ارسالی به صورت ناشناس باشد، نیاز است که نسخه EmailonDeck Pro را تهیه کنید. با تهیه این نسخه، می توانید چندین ایمیل موقت را ایجاد و به مدت طولانی نگه دارید:

EmailOnDeck، برای ساخت ایمیل یکبار مصرف و ایمیل موقت

YOPmail 

با YOP mail می توانید بدون نیاز به ثبت نام به صورت رایگان ایمیل موقت بسازید. استفاده از این وبسایت برای کاربران آسان بوده و می توانید در عرض چند دقیقه ایمیل رایگان خود را ایجاد کنید. از مزیت اصلی YOP mail، جایگزین نامی جدید برای دامنه ای که توسط وبسایتی مسدود شده است، می باشد. همه ایمیل‌های ارسال شده به دامنه‌های جایگزین به YOPmail.com شما ارسال می شود. از مزیت های این وبسایت :

  • نگه داری 8 روزه ایمیل های موقت و پیام ها 
  • امکان حذف ایمیل های ایجاد شده به صورت دستی 

YOPmail برای ساخت ایمیل یکبار مصرف و ایمیل موقت

سخن آخر

ساخت ایمیل یکبار مصرف و ایمیل موقت، می تواند در مواقعی که برای اهداف مختلف مانند ثبت نام در بازی های رایانه ای، ایجاد حساب کاربری در وبسایت های ناامن و یا سایر موارد برای محافظت از اطلاعات و داده های شما کمک کننده باشند. در این آموزش، 5 وبسایت رایگان برای ایجاد ایمیل موقت که بدون نیاز به ثبت نام می باشد را معرفی کردیم. امیدواریم که توانسته باشیم شما را با اهداف خود نزدیک تر کنیم. ممنون که همراه ما بودید، در صورت داشتن سوال، از بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *