آذرسیس

Introducing the best link shortening sites to earn money
1/5 - (1 امتیاز)

با گسترش وبسایت ها و پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروزی، کسب درآمد از اینترنت بخش جدا نشدنی از زندگی افراد شده است. یکی از روش های کسب درآمد از این مسیر، لینک دهی و یا انتشار آن به طور گسترده در شبکه های اجتماعی و وبسایت ها است. اما در این میان بعضی از لینک ها طولانی بوده و نیاز است برای بهینه سازی و بالا بردن ارزش آن، کوتاه تر شوند. استفاده از سایت‌های کوتاه کننده لینک، یکی از رایج ترین روش هایی است که در این مورد می تواند به شما کمک کند. همراه ما باشید تا با تعدادی از معتبرترین وبسایت های داخلی و خارجی کوتاه کننده لینک آشنا شوید!

چرا باید لینک های طولانی را کوتاه کنیم؟

بهبود سئو و افزایش بهینه سازی یکی از رایج ترین و اصلی ترین علت های روی آوردن افراد به کوتاه کردن لینک های بلند و طولانی است. اما این همه موضوع نیست، دلایل زیادی وجود دارد که برای اشتراک گذاری نیاز است از لینک های کوتاه شده استفاده کنید:

 1. ایجاد بک لینک: یکی از محبوب ترین علت های کوتاه کردن لینک، حفظ ظاهر زیبا و ایجاد بک لینک منحصر به فرد است. کوتاه و خاص بودن بک لینک می تواند ظاهری منظم به صفحه کاربر داده و با منتشر شدن در وبسایت و صفحات مجازی به آن اعتبار ببخشند.
 2. دسترسی و اشتراک گذاری راحت: لینک های طولانی و بلند را به طور معمول نمی توان در خاطر نگه داشت و آنرا به راحتی منتشر کرد. اغلب این لینک های فارسی است که به دلیل استفاده از اعداد و ارقام و سایر موارد طولانی بوده و دسترسی کاربران و اشتراک گذاری را محدود می کنند.
 3. بالا بردن شانس کلیک: لینک های کوتاه و مختصر با داشتن ظاهری زیبا و فرار نبودن، بهتر در ذهن مخاطب باقی مانده و احتمال کلیک بر روی آنها نیز بیشتر است. از طرفی، تعامل کاربران در لینک های کوتاه نیز به دلیل اشتراک گذاری آسان افزایش می یابد.
 4. امکان شخصی سازی: استفاده از لینک های کوتاه شما را به فردی جدی و حرفه ای تبدیل می کند. علاوه بر این، امکان شخصی سازی با عنوان و توضیحات دلخواه در لینک های کوتاه برای شما فراهم خواهد شد.
 5. بازاریابی موفق: کوتاه بودن لینک امکان اشتراک گذاری آنرا آسان می کند و شما می توانید به راحتی این لینک را در شبکه های اجتماعی متفاوت، بازاریابی وبسایت ها و سایر موارد منتشر کرده و تعامل کنید. این روند، فرآیند بازاریابی شما را به موفقیت خواهد رساند.

بررسی بهترین سایت های کوتاه کننده لینک خارجی 

مزایای استفاده از لینک های کوتاه را مورد بررسی قرار دادیم. موارد ذکر شده از دلایل روی آوردن بازاریابان و افرادی که در زمینه هاستینگ فعالیت دارند به استفاده از لینک های کوتاه و خاص است. ابزار هایی وجود دارند که شما را به این هدف نزدیک می کنند. فراموش نکنید که تعدادی از این سایت ها شما را به درآمد خوبی خواهند رساند که در ادامه برایتان مفصل توضیح خواهیم داد:

وبسایت Bitly، محبوب ترین ابزار کوتاه کننده لینک  

بدون اغراق می توان گفت Bitly از محبوب ترین سایت های کوتاه کننده لینک به شمار می رود که با ارائه امکانات زیاد به صورت رایگان جایگاه ویژه ای را در بین وب مستر ها به خود اختصاص داده است. این وبسایت نسخه اپلیکیشنی خود را نیز برای دسترسی آسان در اختیار کاربران قرار می دهد که با یک کلیک می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن لینک های طولانی خود را کوتاه کنید. مزایای استفاده از Bitly:

 1. پیگیری آمار بازدید
 2. ویرایش لینک های کوتاه شده
 3. دسترسی و اشتراک گذاری آسان
 4. شخصی سازی و تغییر لینک بر طبق سلیقه فردی
 5. امکان تعیین کلمه عبور برای ورود به لینک های کوتاه شده
 6. قابلیت اشتراک گذاری لینک های تغییر یافته در Social Media

وبسایت Bitly، محبوب ترین ابزار کوتاه کننده لینک  

وبسایت TinyUrl، کوتاه کننده لینک بدون دردسر! 

از ابزار های دیگری که به منظور کوتاه کردن لینک های طولانی و فاقد اعتبار می توان استفاده کرد، TinyUrl است. این وبسایت هیچ مراحل ثبت نامی نداشته و نحوه استفاده از آن برای همه کاربران بی دردسر است. برای کوتاه کردن لینک کافی است لینک را در فیلد مخصوص قرار داده و یک لینک کوتاه، جداب و کاربردی را دریافت کنید. برای این کار هزینه ای را پرداخت نخواهید کرد، توجه داشته باشید که برای استفاده از امکانات بیشتر نیاز به تهیه پلن های دیگر را خواهید داشت. لینک های کوتاه شده در این وبسایت تاریخ انقضا نداشته و تا هر زمان که بخواهید می توانید از آنها استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که آماری از تعداد کلیک برایتان نشان نخواهد داد. مزایای دیگر TinyUrl:

 1. قابلیت منتشر کردن لینک های ادیت شده در صفحات مجازی و اپلیکیشن ها
 2. مناسب افراد مبتدی
 3. بدون هزینه و دسترسی آسان
 4. امکان انتخاب رمز عبور

وبسایت TinyUrl، کوتاه کننده لینک بدون دردسر! 

با Ouo.io کسب درآمد دلاری داشته باشد! 

Ouo، از سایت های کوتاه کننده لینک خارجی که علاوه بر ارائه امکانات زیاد، کسب درآمد دلاری نیز در آن برای کاربران وجود دارد. شاید برای شما هم سوال باشد که این کسب درآمد به چه صورت است، با کلیک بر روی لینک های کوتاه شده تبلیغاتی برای مخاطبان نشان داده می شود که به ازای هر کلیک و تبلیغ، مبلغی به دلار برایتان واریز خواهد شد. از ویژگی های دیگر این ابزار:

 1. پشتیبانی از چند زبان مختلف
 2. تامین کننده امنیت کاربران
 3. ارائه نسخه حرفه ای
 4. امکان اشتراک گذاری لینک های کوتاه شده
 5. فراهم کردن شرایط برای بازدید آمار کلیک

با Ouo.io کسب درآمد دلاری داشته باشد! 

AdFly، سایت کوتاه کننده لینک با کسب درآمد! 

یکی دیگر از سایت های کوتاه کننده لینک خارجی، AdF.ly است که می توانید به صورت دلاری از آن کسب درآمد کنید. حداقل میزان برداشت در این وبسایت، 5 دلار است. اگر با افزایش تعداد  کلیک درآمد شما به بیش از 5 دلار رسید، شما می توانید آنرا برداشت کنید. درآمد در این وبسایت درصورتی رضایت بخش خواهد بود که فعالیت کرده و تعداد کلیک خود را افزایش دهید:

AdFly، کوتاه کننده لینک خارجی

کاربران ایرانی برای کسب درآمد از وبسایت های خارجی با مشکلات و محدودیت هایی رو به رو هستند که استفاده از برنامه های تغییر IP نیز به دلیل حساسیت کاری و امنیت توصیه نمی شود. شما می توانید با خرید سرور مجازی ویندوز مطمئن و باکیفیت این مشکل را حل کنید. آذرسیس از ارائه دهندگان قدیمی در این مسیر است که خدمات خود را باکیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه در اختیارتان قرار می دهد.

بررسی چند سایت کوتاه کننده لینک ایرانی 

نکته قابل توجه این است که فقط سایت های خارجی نیست که با فعالیت و افزایش تعداد کلیک به درآمد خواهید رسید، شما می توانید با کوتاه کردن لینک های طولانی و جذب مخاطب در سایت های ایرانی نیز به درآمد مطلوب برسید. این وبسایت ها مانند آنها محدودیتی به وجود نیاورده و دسترسی شما آسان تر از وبسایت های خارجی باشد:

yun.ir، سایت کوتاه کننده لینک 

یون از محبوب ترین سایت های کوتاه کننده لینک است که به مدت طولانی فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است. ارائه خدمات در این سایت رایگان بوده و دسترسی بدون هزینه برای کاربران امکان پذیر می باشد. با وارد کردن آدرس URL طولانی در قسمت مشخص شده، لینک کوتاه و جذاب خود را بدون داشتن تاریخ انقضا دریافت کنید. توجه داشته باشید که ممکن است لینک مورد نیاز شما توسط فرد دیگری انتخاب شده باشد، در این صورت با پیام اخطار رو به رو خواهید شد. کسب درآمد در این سایت برای شما امکان پذیر است. از مزایای دیگر Yun:

 1. امکان انتخاب تاریخ انقضا برای لینک های کوتاه شده
 2. داشتن افزونه کروم
 3. ارائه آمار بازدید به تاریخ و ساعت
 4. قابلیت اتصال به دامنه شخصی

یون، وبسایت کوتاه کننده لینک ایرانی

Opizo.com، از محبوب ترین سایت های کوتاه کننده لینک 

اپیزو از پرطرفدار ترین وبسایت های کوتاه کننده URL است که روزانه تعداد زیادی از افراد در آن به درآمدزایی مشغول اند. با کلیک از لینک و نمایش تبلیغات مبلغی به حسابتان واریز خواهد شد. البته توجه داشته باشید که این وبسایت صرفا برای کسب درآمد با ایجاد لینک های کوتاه نمی باشد و شما می توانید با لینک های کوتاهی که ساخته شده اند نیز درآمدزایی کنید. با اشتراک گذاری این لینک ها بازدید و ورودی صفحات خود را افزایش داده و با کلیک های دریافتی کسب درآمد کنید. از مزایای این وبسایت:

 1. تعیین تاریخ انقضا برای لینک ها
 2. امکان سفارش سازی لینک
 3. مجهز به پلاگین در وردپرس
 4.  تامین کننده امنیت کاربران

Opizo، وبسایت کوتاه کننده لینک ایرانی

وبسایت های ایرانی دیگر مانند B2n، وان دا، زایا و غیره نیز وجود دارند که شما می توانید طبق روند کاری این دو لینک های طولانی خود را کوتاه تر و جذاب تر کنید. توجه داشته باشید که امکان درآمدزایی از این وبسایت ها نیز برای شما فراهم است.

سخن آخر

استفاده از لینک های بلند و طولانی، امکان اشتراک گذاری URL را برای کاربران سخت کرده و شانس کلیک بر روی آنها نیز به مراتب کمتر خواهد شد. داشتن بک لینک کوتاه و جذاب نشانه حرفه ای بودن شما در کنار افزایش بهینه سازی و بهبود سئو وبسایتتان است. سایت های ایرانی و خارجی زیادی وجود دارند که لینک های طولانی را کوتاه تر کرده و در اختیارتان قرار می دهد. همچنین، شما می توانید از این راه کسب درآمد کنید. ممنون که همراه ما بودید. منتظر نظرات شما در بخش کامنت ها هستیم. نظرات و پیشنهادات شما همراهان همیشگی است که همواره ما را در این راه کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *