آذرسیس

معرفی 10 ارز دیجیتال پر سود در سال 2024
5/5 - (3 امتیاز)

سال 2024 در حال تبدیل شدن به یک سال هیجان انگیز برای سرمایه گذاران ارز دیجیتال است! با اعتنا بر اینکه انواع ارز دیجیتال پر سود حتی با ورود به سال 2024 یکی از برترین منابع تجاری برای سرمایه گذاری های در نظر گرفته شده، سیاست معرفی ارز دیجیتال پر سود در این مقاله بر حسب احتمال خیزش سود دهی و برحسب گردآوری اطلاعات از آخرین تحقیقات جهانی چندین کارشناس مطرح دنیا طرح شده است. پیش از شروع توجه کنید که این مقاله آذرسیس، تنها یک بررسی دیدگاه از سمت کارشناس مربوطه است لیکن هیچ یک از موارد به عنوان توصیه های مالی/ بیانیه قوانین خرید ارزها نمی باشد!

10 ارز دیجیتال پر سود در سال 2024

نکات مهم در هنگام انتخاب ارز پر سود در سال 2024!

 1. بازار سرمایه
 2. حجم معاملات
 3. نقدینگی
 4. پذیرش در دنیای واقعی
 5. تیم توسعه و پشتیبانی
 6. حمایت جامعه
 7. امنیت و شفافیت
 8. کارایی

آنچه لازم است از سال 2023 برای سرمایه گذاری بهتر بدانیم!

 1. در سال 2023 ما شاهد یک پاکسازی ضروری از بازار پرهیاهو و متوهم بوده ایم که وعده های سود بالا منجر به مدیریت ریسک نا مطلوب سرمایه شد.
 2. در نهایت فناوری های سرمایه گذاری آنچه را که در نظر دارد انجام خواهد داد! پس اهمیت رعایت اصول اولیه دو چندان به نظر می رسد.
 3. با وجود اینکه Crypto همچنان یک فضای سرمایه گذاری پر خطر است! اما در حال حاضر شاهد فرصت های بزرگ و نوآوری های جدید می باشیم.
 4. مقررات جدید با تصویب اولین ETF در بیت کوین،  درهای بسته بسیار زیادی را بر روی سرمایه گذاران محدود شده باز کرد.

سرمایه گذاری بهتر

معرفی 10 ارز دیجیتال پر سود در سال 2024

چه بخواهیم چه نخواهیم این تغییرات بزرگ در حال رخ دادن است! و ما باید نگاه های منطقی تری بر ارز های دیجیتال داشته باشیم. برای این امر لیست زیر به شما کمک بزرگی خواهد کرد:

1- ارز دیجیتال پر سود بیت کوین (BTC)

BitCoin به دلایل زیادی همچنان در رتبه اول ما قرار دارد که هنوز هم در دنیای مالی به عنوان پول واقعی تبادل می شود. تصور کنید که در این بازار پرتلاطم بیت کوین بیش از 15 سال است که دوام آورده و رشد کرده است! پس اگر در سال 2024 به دنبال ریسک های بالا همراه با سوددهی هستید بیت کوین گزینه درستی برای سرمایه گذاری خواهد بود!

ارز دیجیتال پر سود بیت کوین (BTC)

2- ارز دیجیتال پر سود اتریوم (ETH)

اتریوم بستر قرارداد های هوشمندانه و بیشتر برنامه های غیر متمرکز را پایه گذاری کرد و با حجم معاملات و نقدینگی بالایی که دارد گزینه بسیار عاقلانه جهت سرمایه گذاری های خرد و کلان در نظر گرفته می شود. در نتیجه اگر به یک بازار بزرگ، روشن همراه با گزینه های امنیتی بلاک چین نیاز دارید می توانید اتریوم را در لیست خرید خود قرار دهید.

ارز دیجیتال پر سود اتریوم (ETH)

3- ارز دیجیتال پر سود سولانا (SOL)

سولانا برای تراکنش های پرسرعت و حجم بالا بهترین ارز می تواند باشد زیرا از نظر کارشناسان یک جایگزین مقیاس پذیر و کارآمد در شبکه های دیگر بلاک چین می باشد. اگر این پروژه قدرت عبور از حواشی و موانع فنی را داشته باشد، قطعاً چشم انداز قدرتمندی در سال 2024 را تجربه خواهد کرد.

ارز دیجیتال پر سود سولانا (SOL)

4- ارز دیجیتال پر سود (AVAX) Avalanche 

ارز دیجیتال پر سود (AVAX) Avalanche یک پروتکل به عنوان فناوری پیشرو برای بازی در فضای بلاک چین در نظر گرفته شده است که برای سال 2024 آینده ای امیدوار کننده به کاربران می دهد. زیر ساخت مقیاس پذیرتر و قابل تعامل در این ارز دیجیتال پر سود، برای ساخت برنامه های غیر متمرکز کاملاً مناسب خواهد بود. سرمایه بالا در Avax با وجود حجم معاملات و نقدینگی متوسط، این ارز را به یک ارز دیجیتال پر سود تبدیل کرده است.

ارز دیجیتال پر سود (AVAX) Avalanche

5- ارز دیجیتال پر سود Chainlink (LINK)

پروتکل Chainlink با ارائه فیدهای داده قابل اعتماد، ضد دستکاری، محاسبات مختلف خارج از زنجیره و تمرکز زدایی سرمایه گذاری شما را به صورت مطمئن حفظ خواهد کرد و با وجود دستاورد های زیادی که در سال 2023 داشته است، به عنوان ستون فقرات برای تمام Web 3 ها می باشد. ما معتقدیم که رشد کلی بازار در 2024 تاثیرات خوبی در این ارز خواهد داشت، پس توصیه می کنیم که از آن غافل نشوید.

ارز دیجیتال پر سود Chainlink (LINK)

6- ارز دیجیتال پر سود Cardano (ADA)

اگر هنوز سردرگم هستید که مفهوم و وظیفه اصلی Cardano چیست؟ باید بدانید که یک پلتفرم بلاک چین با هدف ارائه یک پلت فرم کارآمد تر، پایدار و قابل تعامل برای ساخت و اجرا برنامه های غیر متمرکز همچنین قرارداد های هوشمند در نظر گرفته شده است. کسب اطلاعات بیشتر در مور این جامعه قوی که پروژه بسیار قطبی محسوب می شود، با وجود مخالفان خصوصی آن هنوز هم جای پیشرفت بسیار زیادی دارد.

ارز دیجیتال پر سود Cardano (ADA)

7- ارز دیجیتال پر سود Cosmos (ATOM)

شبکه بلاک چین های نامحدود و مستقل بر اساس CosmosSDK یک ارز پر سود ایجاد کرده است که با توجه به بررسی های انجام گرفته از جانب کارشناسان مالی در سال 2024 راهی هموار در جهت سود دهی های کلان طی خواهد کرد. با وجود امنیت و سرمایه بالا در این فناوری قطعاً یکی از ارز هایی است که ارزش امتحان کردن در سال 2024 را خواهد داشت.

ارز دیجیتال پر سود Cosmos (ATOM)

8- ارز دیجیتال پر سود Polygon (MATIC)

ارز Polygon یا Matic که به داشتن سرمایه بالا، حجم معاملات و نقدینگی بالا شناخته شده است با بیش از 100 Nodes مستقل امنیت سرمایه شما را در سطح عالی حفظ خواهد کرد. رشد مداوم این ارز یکی از نکات مثبت آن است که موجب شده تا در این عنوان از لیست برترین ارز های 2024 جایگاه خودش را نگه دارد.

ارز دیجیتال پر سود Polygon (MATIC)

9- ارز دیجیتال پر سود Binance Coin (BNB)

به احتمال بسیار بالا اسم باینسس را بار ها و بار ها در تمام پلتفرم های تجاری و مالی معتبر شنیده باشید، به همین دلیل است که سرمایه گذاری در این ارز آینده ای روشن برای شما در پی خواهد داشت. پس توصیه می کنیم این مورد را نیز در لیست آرزو های مالی سال 2024 خود قرار دهید!

ارز دیجیتال پر سود Binance Coin (BNB)

10- ارز دیجیتال پر سود Thorchain (RUNE)

آخرین نمونه معتبر از ارز های قدرتمند احتمالی در سال 2024 Thorchain است که با توجه به سرمایه، حجم معاملات و نقدینگی متوسط شماره در رتبه شماره 10 برترین ارزهای 2024 قرار گرفته است. اما همواره در هر مرحله از ورود به بازار های مال در نظر داشته باشید که داشتن اطلاعات کافی و یا کمک گرفتن از یک متخصص امکان از دست دادن سرمایه شما را به حداقل خواهد رساند.

ارز دیجیتال پر سود Thorchain (RUNE)

پیشنهاد کارشناس! برای ورود و استفاده از امکانات سرمایه گذاری در زمینه ارز های دیجیتال، اصلی ترین ویژگی امنیت سرمایه در کیف پول و صرافی است که بدون داشتن میزبانی هاستینگ معتبر، میسر نخواهد بود! آذرسیس با جدیدترین فناوری های دنیا هر آنچه که یک کاربر حرفه ای و یا مبتدی در این زمینه نیاز دارد را مهیا کرده است. کافیست پلن های سرور مجازی ترید را  در وب سایت رسمی آذرسیس بررسی کرده و با ارسال تیکت سفارش خود را تایید کنید.

سخن آخر

حدس شما از ارز پر سود بعدی در سال 2024 چیست؟ از نظر شما بهترین و بدترین سناریو احتمالی در سرمایه گذاری های 2024 چه چیزی خواهد بود؟ با ما در ارتباط باشید و دیدگاه و تحلیل های خود را در کامنت به اشتراک بگذارید. امیدواریم سالی پر از سودهای کلان در زمینه سرمایه گذاری های آنلاین تجربه کنید، اما مراقب باشید تا قربانی طرح های کلاهبرداری نشوید! و فراموش نکنید که پیشنهادات و انتقادات شما، سرلوحه خدمات رسانی ما در زمینه هاستینگ و آموزش های مربوطه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *