آذرسیس

آموزش مخفی کردن وضعیت آنلاین در اینستاگرام

در این آموزش نحوه مخفی کردن وضعیت آنلاین اینستاگرام را مورد قرار خواهیم داد. در دنیای امروزی که ارتباطات اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی نقش مهمی در زندگی افراد دارند، گاهی اوقات بروز برخی از مسائل برای آن ها آزار دهنده است. برای مثال ممکن است آنها بخواهند حریم خصوصی خود را بیشتر حفظ کرده و اطلاعات خود را از دوستان و آشنایان پنهان نگه دارند. یکی از این موارد، عدم نمایش وضعیت آنلاین در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. با مخفی کردن وضعیت آنلاین، نه تنها حریم خصوصی خود را حفظ خواهید کرد، بلکه از پررنگ شدن حضور به مدت طولانی به هنگام استفاده از اینستاگرام جلوگیری خواهد شد.

نحوه مخفی کردن وضعیت آنلاین در اینستاگرام 

ممکن است شما نیز به هنگام استفاده از برنامه اینستاگرام متوجه این موضوع شده باشید که کاربران می توانند از طریق دایرکت زمان فعالیت شما را مشاهده و میزان تقریبی آنرا حدس بزنند. همچنین این برنامه با نشان دادن یک نقطه سبز رنگ در کنار عکس پروفایل، برای مخفی کردن وضعیت آنلاین و متوقف کردن Activity Status در اپلیکیشن اینستاگرام نسخه اندروید و IOS می توانید از روش زیر استفاده کنید:

❕ به هنگام استفاده از این اپلیکیشن ممکن است با خطای ورود رو به رو شوید. استفاده از سرور مجازی ویندوز می تواند در این مورد مشکل شما را حل کند.

1- برنامه Instagram را در گوشی خود باز کنید.

2- بر روی عکس پروفایل خود در سمت راست پایین صفحه کلیک کنید.

3- در صفحه باز شده بر روی گزینه سه خط در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

مراجل مخفی کردن وضعیت آنلاین در اینستاگرام

4- در صفحه Settings and privacy به پایین اسکرول کرده و گزینه Messages and story replies را انتخاب کنید.

5- گزینه Show activity status را بزنید.

مراجل مخفی کردن وضعیت آنلاین در اینستاگرام

6- آیکون Show activity status را غیر فعال کنید.

سخن آخر

حفظ حریم شخصی نه تنها در دنیای واقعی برای همه افراد واجب است، بلکه در دنیای مجازی نیز رعایت کردن آن اصلی مهم به شمار می رود. با مخفی کردن وضعیت آنلاین در اینستاگرام می‌توانید به طور قابل توجه ای حریم خصوصی خود را حفظ کنید. در این این آموزش مراحل مخفی کردن activity status را به صورت تصویری توضیح داده و مورد بررسی قرار دادیم. امیدواریم این آموزش برایتان مفید واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *