آذرسیس

How to delete an Instagram account in 5 easy steps
5/5 - (4 امتیاز)

اینستاگرام یک پلتفرم محبوب متعلق به شرکت بزرگ متا است که در حال حاضر از طرف بیش از 1 میلیارد نفر در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. اگر به هر دلیلی تصمیم قطعی به دیلیت اکانت اینستاگرام دارید و یا به این نتیجه رسیده اید که اینستاگرام بهترین پلتفرم برای رسیدن به اهداف تجاری شما نیست و حتی با تغییر استراتژی های پی در پی نتیجه مطلوب را کسب نمی کنید. می توانید فقط با 5 مرحله ساده اکانت مورد نظر خود را برای همیشه ببندید! به همین دلیل شما می توانید با خیالی آسوده، مقاله آذرسیس را دنبال کنید تا با نحوه صحیح دیلیت اکانت اینستاگرام خود آشنا شوید.

آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام در 5 مرحله آسان

اگر به بستن حساب های اضافه، دور شدن از فضای مجازی و تمرکز بر روی اهداف دیگر خود می اندیشید، همین الان مراحل زیر را طی کنید! 5 روش زیر را به ترتیب انجام دهید و سوالات احتمالی خود را در برای متخصصین ما کامنت کنید:

مرحله اول دیلیت اکانت در اینستاگرام 

حساب کاربری مورد نظر خود که می خواهید حذف کنید را باز کرده و بر روی سه خط که در بالای Profile اکانت قرار دارد ضربه بزنید، منویی برای شما نمایان می شود. در این منو ابتدا Setting و سپس گزینه Account را انتخاب کنید تا به تصویر زیر دسترسی پیدا کنید، گزینه Delete Account که در پایین صفحه وجود دارد را فشار دهید.

How to delete an Instagram account in 5 easy steps 1

مرحله دوم دیلیت اکانت در اینستاگرام 

با انتخاب گزینه Delete Account، اینستاگرام به صورت پیش فرض آپشن دی اکتیو کردن موقت اکانت را به شما پیشنهاد می دهد، اما اگر که هنوز هم معتقد بر حذف کامل اکانت هستید با گزینه Delete Account ادامه دهید.

How to delete an Instagram account in 5 easy steps 2

مرحله سوم دیلیت اکانت در اینستاگرام 

در این مرحله باید درخواست حذف اکانت خود را از Instagram تایید کنید، برای همین است که مجدد اینستاگرام از شما سوال می پرسد ” آیا مطمئن هستید یا نه؟ ” در صورت تمایل گزینه تایید را فشار دهید.

How to delete an Instagram account in 5 easy steps 3

مرحله چهارم دیلیت اکانت در اینستاگرام 

مجدد مراحل انجام شده برای دیلیت اکانت اینستاگرام خود را تایید کنید، این مراحل برای تمامی کاربران یکسان است و برای جلوگیری از حذف هیجانی اکانت ها ضروری می باشد. لازم به ذکر است که دلیل حذف اکانت شما از طرف اینستاگرام پرسیده خواهد شد و پاسخ دادن به این سوال یکی از مراحل مهم در دیلیت اکانت است.

How to delete an Instagram account in 5 easy steps 4

مرحله پنجم دیلیت اکانت در اینستاگرام

تمام! اکنون دیگر اکانت شما در اینستاگرام قابل رویت نیست ولی به مدت 30 روز فرصت دارید تا اکانت خود را دوباره فعال کنید اما بعد از 30 روز به هیچ عنوان نمی توانید اکانت بسته شده را بازگردانی نمایید.

نکته بسیار مهم! شاید خیلی عجیب و غریب باشد که در حال حاضر با اپلیکیشن رسمی اینستاگرام در گوشی های اندروید نمی توانید مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام را انجام دهید. پس اگر گوشی اندروید دارید و یا به گوشی خود دسترسی ندارید می توانید با استفاده از مراحل ذکر شده دیلیت اکانت اینستاگرام در تیتر زیر اکانت خود را حذف کنید.

آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام در کامپیوتر/ اندروید

ابتدا باید وارد مرورگر Safari یا Chrome شوید، سپس آدرس رو به رو را سرچ کنید ” WWW.instagram.Com ” بعد از آن که وارد حساب کاربری مورد نظر خود شدید مراحل را دقیقاً به ترتیب بالا انجام دهید. در تصویر زیر دلیل حذف اکانت خود را وارد کرده گزینه آبی رنگ را برای دیلیت همیشگی اکانت مورد نظر بزنید.

How to delete an Instagram account in 5 easy steps 5

آذرسیس همواره به دنبال جمع آوری بهترین گزینه های میزبانی وب در یک تیم تخصصی برای شما کاربران است که با شعار سرعت بی نهایت همراه با هزینه های مقرون به صرفه خدمت رسانی می کند.

سخن آخر

اگر تصمیم به خداحافظی با پلتفرم محبوب اینستاگرام را دارید، قطعاً این مقاله کمک حال شما و موجب احساس یک هوای تازه خواهد بود، امیدواریم که تا اینجای کار از مطالعه و کاربردی بودن آن لذت ببرید. به یاد داشته باشد که امروزه با توجه به آمار های روانشناسی اعلام شده، اپلیکیشن و محتوای موجود در اینستاگرام تاثیر بسیار زیادی بر روی روان انسان ها می گذارد، از مقایسه خودتان با هر شخص دیگری بپرهیزید! ما به عنوان یک تیم تخصصی همواره مشتاق خواندن نظرات شما در زیر پست های مان هستیم، همچنین اگر تجربه ای جالب در مورد فضای مجازی دارید و یا تصمیم قطعی بر دیلیت اکانت اینستاگرام گرفته اید، دلیل خود را برای ما کامنت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *