آذرسیس

معرفی 10 اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات: درآمد دلاری سریع
2/5 - (1 امتیاز)

کسب درآمد با دیدن تبلیغات در دنیای امروزی بسیار رواج پیدا کرده است. نقش اصلی این برنامه ها نمایش تبلیغات و جذب مخاطب برای نصب و راه اندازی یک برنامه دیگر در ازای پرداخت جایزه است. در واقع مخاطب برای رسیدن به هدف و دریافت پاداش خود مجبور به تماشای تبلیغات می شود. شما می توانید به کمک این برنامه ها به صورت آنلاین کسب درآمد کنید. در ادامه بهترین اپلیکیشن های کسب درآمد با تبلیغات را مورد بررسی قرار خواهیم داد. اگر شما نیز به دنبال این برنامه ها هستید، وبلاگ آموزشی را تا انتها مطالعه کنید. 

استراتژی کسب درآمد با دیدن تبلیغات چگونه است؟

با دیدن تبلیغات پول بگیر! راحت ترین نوع کسب درآمد که می توانید انجام دهید. این شعاری است که امروزه زیاد به گوش می خورد. ارائه مجموعه ای از ویدیو ها به صورت رندوم و تماشای کل محتوا توسط کاربران بدون پرش و رد کردن تبلیغ در ازای دریافت پاداش استراتژی این اپلیکیشن ها است. شما می توانید پاداش دریافتی را در کیف پول خود ذخیره کنید. توجه داشته باشید که مقدار این پاداش کاملا بستگی به طول تبلیغ نمایش داده شده دارد. 

استراتژی کسب درآمد با دیدن تبلیغات

برترین اپلیکیشن های کسب درآمد با دیدن تبلیغات 

در ادامه به چند برنامه ایرانی و خارجی اشاره خواهیم کرد که شما می توانید با دیدن تبلیغات و انجام سایر فعالیت های مربوطه در آنها کسب درآمد کنید: 

اپلیکیشن های کسب درآمد با دیدن تبلیغات 

 اپلیکیشن های برتر ایرانی و خارجی برای کسب درآمد با دیدن تبلیغات

1- اپلیکیشن SlideJoy برای کسب درآمد با دیدن تبلیغات

SlideJoy یکی از اپلیکیشن های کسب درآمد با دیدن تبلیغات است که کاربران می توانند با قفل صفحه نمایش خود کسب درآمد کنند. روند کار این برنامه به این صورت است که پس از باز کردن صفحه نمایش، ویدیو تبلیغی برای شما نشان داده می شود که می توانید تا انتها مشاهده کرده و پاداش خود را دریافت کنید و یا با زدن علامت ضرب در تبلیغ را ببندید. شما می توانید پاداش خود را به صورت نقدی از PayPal یا به صورت کارت هدیه از سایت های معتبر مثل Amazon و Starbucks دریافت کنید. 

ویزگی های SlideJoy 

1- دریافت پاداش حتی درصورت عدم مشاهده کامل تبلیغ 

2- طراحی جذاب تبلیغات نمایش داده شده

3- تاکید بر حریم شخصی 

4- کسب درآمد به صورت روزانه و بدون محدودیت 

2- اپلیکیشن InboxDollars

InboxDollars از دیگر اپلیکیشن های کسب درآمد با دیدن تبلیغات است که کاربران با انجام یک سری از فعالیت ها مانند تماشای ویدیو های رندوم، خرید آنلاین، پاسخ دادن به نظرسنجی ها و… از آن کسب درآمد می کنند. البته این وظایف محدود به چند مورد اشاره شده نمی شود و کاربران می توانند به صورت روزانه با فعالیت هایی مثل: نصب و دانلود اپلیکیشن های پیشنهادی، مشاهده ویدیو های متنوع و … نیز به درآمدزایی مشغول شوند. 

اپلیکیشن InboxDollars کسب درآمد با دیدن تبلیغات

ویژگی های InboxDollars  

1- کسب درآمد از طریق ایمیل های مربوط به تبلیغات

2- قابل اعتماد 

3- دارای جامعه کاربری بالا 

3- برنامه Swagbucks برای کسب درآمد با دیدن تبلیغات

از برنامه های پر طرفدار دیگری که می توانید با دیدن تبلغات از آن کسب درآمد کنید، برنامه Swagbucks است. با انجام فعالیت هایی مانند تماشای ویدیوی تبلیغاتی، انجام نظرسنجی، خرید آنلاین از لینک های وابسته و … در این برنامه کسب درآمد کنید! با جمع اوری امتیازات Swagbucks در این برنامه از طریق انجام فعالیت ها و پاسخ دهی به سوالات مربوطه در زمینه های مختلف نیز می تواند درآمدزایی کنید. 

برنامه Swagbucks کسب درآمد با دیدن تبلیغات

4- برنامه Vindale Research 

برنامه دیگری که می توانید در آن با دیدن تبلیغات کسب درآمد کنید، برنامه Vindale Research است. برای شروع کار نیاز است که یک حساب کاربری در ان ایجاد کرده و به عنوان عضوی از این مجموعه انجام مجموعه ای از فعالیت ها را برعهده بگیرید. با انجام تست محصولات در این برنامه می توانید پول نقد دریافت کنید. 

ویژگی های اپلیکیشن Vindale Research 

1- نصب و اجرای نرم افزار های ارائه شده 

2- ثبت نام در وبسایت های مختلف 

3- سفارش ساخت و طراحی نرم افزار 

5- برنامه آی کیو برای کسب درآمد با دیدن تبلیغات

از اپلیکیشن های ایرانی که می توانید با دیدن تبلیغات کسب درآمد کنید، آی کیو است. مزیت اصلی این برنامه، درآمدزایی با به اشتراک گذاشتن ویدیو در صفحه ویدیویی در نتیجه افزایش بازدید است. شما می توانید در مدت زمان کمتر از 48 ساعت سود خود را به پول تبدیل کنید. 

6- برنامه آپاناژ 

از اپلیکیشن های کسب درآمد رایگان ایرانی می توان به آپاناژ اشاره کرد. شما می توانید روزانه با دیدن تبلیغات، انجام ویدیو های جذاب و سرگرم کننده کسب درآمد کنید. 

7- برنامه Ibotta

Ibotta از برنامه های دیگری که کاربران می توانند به دو روش از آن کسب درآمد کنند. آنها می توانند با دیدن ویدیو های تبلیغی و خرید موارد غذایی در این برنامه به درآمد خوبی برسند. برای شروع کار لازم است که یک حساب کاربری در این برنامه باز کنید. توجه کنید که بعد از 30 روز از افتتاح حساب مبلغی معادل با 20 دلار پاداش دریافت خواهید کرد. 

برنامه Ibotta برای  کسب درآمد با دیدن تبلیغات

8- اپلیکیشن iRazoo 

از برنامه های دیگری که می توانید با آن به درآمد خوبی برسید، برنامه iRazoo است. برای شروع، حساب کاربری خود را به صورت رایگان ایجاد کرده و سپس با فعالیت و نوشتن کامنت در ویدیو های کوتاه، ریلز و … پاداش دریافت کنید. فهرست برنامه های iRazoo به صورت روزانه آپدیت شده و بیش از 50 محتوای گوناگون دارد. شما می توانید با فعالیت هایی مثل خواندن ایمیل های درون برنامه ای و تکمیل پرسش ها امتیاز کسب کنید. پس از اینکه امتیاز شما به 3000 برسد می توانید گیفت کارت خود را از وبسایت های معتبر مثل آمازون بگیرید و یا از طریق پی پال دریافت کنید. 

9- برنامه کیودی QDay 

اگر علاقه مند به بازی های آنلاین هستید، با این برنامه می توانید کسب درآمد کنید. روزانه تعداد زیادی از افراد با کمک همین برنامه و انجام بازی های مربوطه به ریال کسب درآمد می کنند. پس این بهترین فرصت برای کسب درآمد بدون محدودیت است، عجله کنید! 

برنامه کیودی QDay برای کسب درآمد با دیدن تبلیغات

10- اپلیکیشن Sweatcoin

آخرین برنامه ای که با فعالیت در آن و انجام یک سری از کارها می توانید به درآمد برسید، برنامه Sweatcoin است. شما با انجام ورزش و پیاده روی در این برنامه پاداش دریافت خواهید کرد. با قدم شمار این برنامه علاوه بر ورزش و تندرستی درآمدزایی نیز خواهید کرد. فراموش نکنید که دوستان خود را نیز به استفاده از این برنامه دعوت کنید که پاداش مخصوص به خود را دارد. 

اپلیکیشن Sweatcoin

شما به عنوان یک کاربر می توانید با انجام بازی های موبایل نیز کسب درآمد کنید! همکاران ما در وبلاگ آموزشی خود توضیحات جامعی را در این مورد ارائه داده اند. اگر می خواهید بیشتر در این مورد مطالعه کنید، لینک زیر را کلیک کنید. 

انجام بازی های آنلاین و رایانه ای نیازمند یک اینترنت پرسرعت و بدون قطعی هستند که این مورد برای کاربران ایرانی با محدودیت انجام می شود. با خرید سرور مجازی ویندوز این مشکل به آسانی حل خواهد شد. برای خرید سرور مجازی و سرور اختصاصی پرسرعت و ایمن می توانید پلان های میزبانی سرور اختصاصی را مشاهده کنید.

سخن آخر 

کسب درآمد با دیدن تبلیغات می تواند یک روش سریع برای رسیدن به اهداف باشد. اپلیکیشن ها و برنامه های متنوعی وجود دارد که به شما کمک می کند از این روش به درآمد مطلوبی برسید. در این آموزش 10 برنامه محبوب و پرکاربرد ایرانی و خارجی که می توانید با انجام فعالیت در آنها کسب درآمد کنید را مورد بررسی قرار دادیم. از اینکه ما را تا انتهای وبلاگ همراهی کردید، سپاسگزاریم. منتظر نظرات شما در بخش کامنت ها هستیم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *