آذرسیس

روش های کسب درآمد از ایتا
5/5 - (1 امتیاز)

با توجه به محدودیت های اکثر اپلیکیشن های قدیمی و کاربرد روز افزون ایتا، یکی از ترفند های جدید مشاوران بیزینس و کار آفرینی در دسترس برای ما ایرانیان، کسب درآمد از ایتا می باشد. ما در این راهنما آذرسیس مقصد و مسیری که باید در جهت رسیدن به درآمد میلیونی در ایتا طی کنید را معرفی خواهیم کرد. اگر تصمیم جدی برای شروع گرفته اید و فکر تسلیم شدن را ندارید، ما مصمم هستیم تا تمام روش های درآمدزایی Eitaa را عیان کنیم. برای حمایت از ما ستاره های بالای مقاله را رنگی کرده و شروع به گسترش ایده های تان در ایتا کنید.

روش های کسب درآمد از ایتا

آشنایی کلی با فضای اپلیکیشن ایتا

اپلیکیشن ایتا در یک کلام ساده بسیار شبیه به نسخه خارجی خودش یعنی تلگرام است. این اپلیکیشن خودش را در سه کلمه خانواده، ارتباط و دانایی خلاصه می کند که از همین کلمات نیز می توان به حساسیت کیفیت محتوا های قرار داده شده در این فضا پی برد. برای شروع جهت دسترسی به کاربران ابتدا باید یک کانال با مضمون هایی جالب و آماده کسب درآمد ایجاد کنید که در این مقاله تعدادی از ایده های کسب درآمد برای راهنمایی شما ذکر خواهد شد. اما به خاطر داشته باشید که این ذهنیت و چاره جویی شما است که موجب جذب مخاطب و کسب درآمد در هر حوزه ای خواهد شد. پس ایده های خودتان را سبک سنگین کنید و منطقی ترین ریسک را انتخاب کنید!

مزایا حضور کسب و کار ها در اپلیکیشن ایتا

  1. حضور بیش از 20 میلیون ایرانی فعال در اپلیکیشن ایتا
  2. دسترسی آسان بدون محدودیت برای کاربران
  3. فضای بکر پلتفرم و قابلیت پیشرفت بسیار
  4. رابط کاربری آسان و درصد رضایت بالای کاربران
  5. احتمال بالای دیده شدن تبلیغات
  6. افزایش ترافیک ارگانیک در وب سایت ها
  7. بالا رفتن سرعت رشد کسب و کار
  8. نیاز به سرمایه کم برای شروع کسب درآمد از ایتا

مزایا اپلیکیشن ایتا

بهترین روش های کسب درآمد از ایتا

با توجه به الگوریتم های جستجو و نمایش محتوا ایتا در ادامه، تحلیل های موثری برای نحوه اجرای استراتژی ها ذکر شده و نیاز و ترجیحات روانی کاربران در الویت قرار داده شده است:

1- کسب درآمد از ایتا با ایجاد کانال تبلیغات

کانال هایی با مضمون دریافت تبلیغات از کسب و کار های دیگر ایجاد کنید تا بتوانید از طریق انتشار و اطلاع رسانی پست به درآمد قابل توجه ای برسید. این یکی از کم هزینه ترین ایده ها برای درآمدزایی در ایتا است که قطعاً مخاطب های زیادی به دنبال این نوع کانال های اطلاع رسانی می گردند.

2- کسب درآمد از ایتا با ارائه خدمات

هنر فقط ارائه خدمات و فروش خدمات ساخته شده با دست نیست! ممکن است شما نیز از آن دسته افرادی باشید که ذهن خلاق خود را با پشتکار توام کرده و مهارت هایی به دست آورده باشید که طرفدار های بسیار زیادی داشته باشد. به همین منوال با توجه به عدم محدودیت برقراری ارتباطات، ایتا یک گزینه عالی برای فروش خدمات خواهد بود.

3- کسب درآمد از ایتا با فروش محصولات

این که محصولی تولید می کنید و یا مسئولیت نمایندگی فروش محصولی را دارید، شما یکی از پردرآمد ترین هنر های به روز جهانی را بر دوش می کشید. وابسته نوع محصول و جامعه تارگت مورد نظرتان می توانید با قدرت ذهن خود وارد ایتا شده و محصول خود را به عرضه 20 میلیون کاربر ایرانی برسانید.

کسب درآمد از ایتا

4- کسب درآمد از ایتا با ادمینی کانال

هر کانالی با هر موضوعی که به ذهن شما خطور کند، به یک ادمین درست و حسابی نیاز دارد! همان طور که همه ما مطلع هستیم ادمینی یکی از پردرآمد ترین شغل های حال حاضر است. به همین جایگاه خودش را در این لیست حفظ کرده است. اما باید دانش، صبر و شکیبایی کافی از ارتباط با مخاطب داشته باشید تا یک روند کاری رو به صعود را تجربه نمایید.

5- کسب درآمد از ایتا با ایجاد کانال های سرگرمی

به احتمال قوی در پایان روز از حجم زیاد کارهای روزمره پای چند کلام طنز در فضا های مجازی می نشینید تا چند دقیقه احساس رهایی از دغدغه ها را پیدا کنید. ایتا از بستر های بکر برای ایجاد و پیشرفت این کانال ها می باشد که قطعاً باید استفاده از این فرصت را غنیمت شمرد. در خلال ایجاد این طنز و سرگرمی ها برای مخاطب می توانید از راه تبلیغات و یا حق اشتراک عضویت کسب درآمد کنید.

6- کسب درآمد از ایتا با برگزاری مشاوره و کلاس های آنلاین

یکی از بی دغدغه ترین و بهترین پلتفرم های در دسترس برای همه اقشار در ایران عزیزمان، اپلیکیشن پیام رسان ایتا می باشد. به همین دلیل است که اکثر مشاوران تحصیلی، مشاوران کسب و کار ها و اساتید از طریق برگزاری کلاس های آنلاین در این بستر به درآمد های میلیونی رسیده اند. پس اگر در زمینه آموزش خبره هستید این فرصت برای شما است.

روش های کسب درآمد از ایتا

سخن آخر

شما چه روش هایی برای استفاده بهینه از این بانک مشتری را می شناسید؟! ما همواره مشتاق به شنیدن نظرات شما در این راستا خواهیم بود. توجه داشته باشید که امروزه پیش از هرگونه اقدامی در کسب و کار ها داشتن وب سایت حرفه ای از نان شب هم واجب تر است! آذرسیس با تیم جوان و خلاق خود 0 تا 100 طراحی و اجرا وب سایت مناسب شما را پیش می برد. در این خصوص برای دریافت مشاوره رایگان ارسال تیکت در وب سایت کافی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *