آذرسیس

آموزش کسب درآمد از آپارات: گام به گام

 با کسب درآمد از آپارات می توانید به جایگاه خوبی در حوزه فعالیت خود برسید! Aparat، محبوب ترین پلتفرم شبکه مجازی در داخل ایران که به دلیل نداشتن محدودیت ها استفاده از آن در بین کاربران رایج است. توسعه اینترنت به صورت سراسری و پیشرفت تکنولوژی، امروزه سبب روی آوردن افراد به استفاده روزانه از سوشیال مدیا کرده است. در این میان، یکی از علت های محبوب شدن پلتفرم هایی فعال در این زمینه نیز همین موضوع است. آپارت، برنامه تحت وب ایرانی است که روزانه چندین هزار نفر در آن به تولید محتوا مشغول هستند، پس چی بهتر از این که می توان از این طریق به کسب درآمد نیز رسید! اما چه طور؟ برای پاسخ ادامه این وبلاگ را دنبال کنید.

کسب درآمد از آپارات

شرایط عضویت و فعالیت در آپارات 

شما می توانید به عنوان کاربر در این شبکه اجتماعی فعالیت کرده و به درآمد برسید. اما شرط لازم برای استمرار و فعالیت در آن رعایت کردن قوانینی است که خود این شبکه نیز در وبسایت رسمی خود آنها را منتشر کرده است. شما می توانید این قوانین را به طور کامل با زدن بر روی آیکون زیر مشاهده کنید.

نحوه فعال سازی درآمد از آپارات 

نحوه فعال سازی درآمد از آپارات 

1- قبل از اینکه بخواهید در این پلتفرم کسب درآمد کنید، نیاز است که در آن حساب کاربری ایجاد کنید. این کار نیازمند آن است که درخواست عضویت خود را با آپارات به اشتراک بگذارید.

2- پس از تکمیل فرم درخواستی شما باید شرایط لازم برای کسب درآمد از آپارات را نیز دریافت کنید. شما به عنوان کاربر موظف هستید که تعداد بازدیدکنندگان و ویدیو های آپلود شده خود را برحسب شرایطی که در قوانین وضع شده است رعایت کنید. 

3- بعد از کسب شرایط لازم، سومین مرحله، ثبت نام در پنل درآمدزایی است. 

4- پس از ورود موفقیت آمیز به پنل، در چهارمین مرحله اقدام به افزایش درآمد خود به کمک افزایش میزان بازدید کانال خود کنید. 

شرایط ورود به سیستم درآمدزایی آپارات 

3 شرط اصلی برای کسب درآمد از آپارات وجود دارد که در این قسمت به آنها اشاره خواهیم کرد: 

1. حتما تولید محتوا ویدیویی باشد. یعنی شما باید خود تولید کننده محتوای ویدیو بوده و فیلم آماده از یک منبع دیگر را در آپارات آپلود نکنید. شما باید جز اصلی و مالک ویدیو های خودتان باشید. 

2- حداقل 200 دنبال کننده در کانال شما باشد. 

3- حداقل 3 هزار نمایش در 3 ماه اخیر باشد. این مورد مربوط به واچ تایم است. مدت زمان مشاهده ویدیو توسط کاربران است. سعی کنید که میزان نمایش ویدیو به صورت نرمال باشد. 

4- ویرایش و ادیت ویدیو نباشد. یعنی شما باید خود صاحب اثر بوده و ادیت ویدیو های دیگران را نمی توان به عنوان تولید محتوا قبول کرد. 

5- دوبله و زیر نویس نیز شامل درآمدزایی نمی باشد. 

 روش های کسب درآمد از آپارات 

 روش های کسب درآمد از آپارات 

1- کسب درآمد از آپارات به کمک تولید محتوا 

کسب درآمد در این پلتفرم بستگی به میزان فعالیت شما در آن دارد. این کاملا وابسته به سلیقه کاربر دارد. شما می توانید با هشتگ گذاری درست، ادیت جذاب برای کاور و ترکیب رنگ هیجان انگیز مخاطب را به محتوا های خود جذب کنید. توجه داشته باشید که در این مرحله انتخاب درست دسته بندی نیز می تواند از عوامل مهم برای افزایش میزان بازدید باشد. 

2- با ایجاد پادکست از آپارات کسب درآمد کن! 

روش دیگری که شما می توانید از این پلتفرم درآمدزایی کنید، ایجاد تولید محتوای صوتی و یا همان پادکست است. تولید محتوا در این اپلیکیشن صرفا متنی نبوده و شما می توانید با این روش نیز به درآمد خوبی برسید. 

با ایجاد پادکست از آپارات کسب درآمد کن! 

3- استفاده از تبلیغات، روش دیگر کسب درآمد از آپارات 

روش دیگری که شما می توانید میزان بازدید کانال خود را افزایش دهید، استفاده از تبلیغات است. آپارات برای کاربرانی که می خواهند بازدید خود را از طریق تبلیغات افزایش دهند، سرویس های افزایش میزان بازدید را ارائه می دهد. با این کار محتواهای تولید شده برای افراد بیشتری نمایش داده می شود و این به افزایش میزان بازدید و در نتیجه درآمد شما خواهد شد. دقت داشته باشید که 50 تا 70 % سود حاصل از تبلیغات برای مخاطب قرارداد شده است. 

استفاده از تبلیغات، روش دیگر کسب درآمد از آپارات 

4- درآمدزایی از آپارات با گوشی 

این روش نیز همانند روش های دیگر که در دسکتاپ انجام می شود برای کاربران در گوشی های همراه عملی می شود. شما می توانید با کمک گوشی همراه خود نیز از این اپلیکیشن درآمدزایی کنید. 

سخن آخر 

طی تحقیقات انجام شده، آپارات یکی از محبوب ترین پلتفرم های ایرانی است که روزانه چندین هزار نفر در آن به مشاهده ویدیو های آموزشی می پردازند. شما می توانید با ایجاد کانال های مخصوص خودتان از این برنامه کسب درآمد کنید. در این آموزش روش های کسب درآمد را مورد بررسی قرار دادیم. امیدواریم که در این مسیر توانسته باشیم راهنمای خوبی برایتان باشیم. از اینکه همراه ما بودید،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *