آذرسیس

ساخت شماره مجازی آمریکا
5/5 - (3 امتیاز)

اگر صاحب یک کسب و کار بین و المللی هستید و یا قصد ورود به جامعه سرمایه گذاران جهانی را دارید، ایجاد و ساخت شماره مجازی آمریکا، یکی از ضروریات قدم گذاشتن در این راه است. شماره های مجازی، مستقل از محدودیت های خاص مکانی هستند و به شما اجازه می دهند تا با مخاطبین تجاری خود در سرتاسر دنیا بدون هیچ مانعی ارتباط برقرار کنید. ما در این راهنما، ابزار های سریع و امن برای ساخت شماره مجازی آمریکا را به شما معرفی خواهیم کرد، پس تا انتها این موضوع هیجان انگیز با ما هم قدم باشید.

شماره مجازی آمریکا

ساخت شماره مجازی آمریکا با بهترین ابزارها

پیش از شروع به یاد داشته باشید که داشتن سرور مجازی ویندوز، از یک شرکت معتبر هاستینگ برای ساخت شماره مجازی آمریکا الزامی است، برای تهیه این سرویس می توانید در قسمت پایانی پست، کامنت خود را به تیم پشتیبانی ما ارسال کنید.

1- Open Phone

این ابزار یک سیستم تلفن تجاری با امکان ارائه کد های منطقه ای ایالات متحده آمریکا و کانادا می باشد که می توانید منو های تلفن، ساعات کاری و پیامک های خودکار را همراه با قابلیت هایی مانند SMS و MMS رایگان به آمریکا و کانادا راه اندازی کنید.

شماره مجازی آمریکا

2- Google Voice

استفاده از Google Voice برای ایجاد شماره مجازی آمریکا، یکی از روش های رایج در بین کاربران است، این ابزار از تماس های نامحدود به ایالت متحده پشتیبانی می کند اما ارسال پیامک آن با محدودیت های خاصی همراه است.

شماره مجازی آمریکا

3- Phone.com

با ابزار Phone.com کسب و کار خود را در سطح جهانی گسترش دهید! 500 دقیقه تماس، 1000 ارسال پیامک رایگان و ویژگی های بسیار زیادی که با پرداخت هزینه های اضافه قابل دسترسی هستند.

شماره مجازی آمریکا

4- Grasshopper

این سرویس VoIP کاملاً متناسب با اهداف کارآفرینان و کسب و کار های نوپاست! زیرا برای دریافت ویژگی های بیشتر، هزینه بیشتری پرداخت نخواهید کرد! اما اگر به داشتن چند شماره نیاز داشته باشید هزینه جداگانه ای باید پرداخت کنید.

شماره مجازی آمریکا

5- AVOXI

اگر هدف ایجاد یک مرکز تماس جهانی در مقیاس بزرگ را در سر خود می پرورانید، AVOXI دقیقاً چیزی است که شما به دنبال آن هستید، با استفاده از این ابزار، علاوه بر شماره مجازی آمریکا، شماره های مکزیک و استرالیا هم قابل دریافت هستند.

شماره مجازی آمریکا

6- Nextiva

فکس مجازی نامحدود و ادغام با ابزار های Google و Outlook تعدادی از مزایا این ابزار عالی هنگام دریافت شماره مجازی آمریکا می باشد، اما دقت کنید که تا زمانی که بروز رسانی انجام ندهید امکان دریافت پیامک را نخواهید داشت.

شماره مجازی آمریکا

7-Go To Connect

از ابزار Go To Connect، به عنوان یک سیستم تلفن تجاری، یک ابزار کنفرانس ویدیویی و یک مرکز تماس نوری استفاده می شود. همچنین می توانید گروه های خاصی را برای پاسخگویی تماس های ورودی انتخاب کنید.

شماره مجازی آمریکا

8- Call Hippo

اگر همواره در حال برقراری تماس و پیامک های انبوه هستید، Call Hippo امکان برقراری چندین تماس با یک شماره تلفن به صورت همزمان را برای تان به ارمغان می آورد.

شماره مجازی آمریکا

سخن آخر

از اینکه تا پایان این عنوان همراه تیم تولید محتوا آذرسیس بودید از شما سپاسگزاریم، در صورت بروز هرگونه سوال احتمالی در نحوه ساخت شماره مجازی آمریکا می توانید از طریق ارسال تیکت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همچنین برای مطالعه جدیدترین عناوین و آموزش های پیشرفته از شما پیشنهاد می کنیم تا به مقالات منتشر شده وبلاگ در وب سایت رسمی ما سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *