آذرسیس

نحوه فعال سازی اکانت Google Bard - آذرسیس

در این آموزش نحوه فعال سازی اکانت Google Bard را مورد بررسی قرار خواهیم داد. اگر نگاهی به مقاله های قبلی ما در مورد google bard بیندازید، بیشتر با این ابزار هوش مصنوعی آشنا خواهید شد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی ابزار های هوش مصنوعی نقش پر رنگی را در زندگی کاربران به خود گرفته اند.

اگر برای حل مسائل پیش آمده به دنبال این ابزار هوش مصنوعی هستید، می توانید با دنبال کردن مراحل ذکر شده در این آموزش اکانت خود را در google bard ایجاد کنید.

برای ساختن اکانت، همراه ما باشید!

آموزش ساخت اکانت google bard

ایجاد اکانت برای کاربران ایرانی با مشکلاتی رو به است. همان طور که در مقدمه مربوط به google bard نیز اشاره شد، دسترسی به این ابزار در کشور آمریکا امکان پذیر است، از این رو می بایست سرور مجازی از لوکیشن آمریکا را خریداری کنید.

برای شروع، می توانید سرور مجازی آذرسیس را خریداری کنید چرا که آذرسیس ارائه دهنده سرور مجازی و سرور اختصاصی از لوکیشن های مختلف و با قیمت مقرون به صرفه می باشد. جهت خرید سرور مجازی از لوکیشن آمریکا به وبسایت مراجعه کنید. همچنین، می توانید با ارسال تیکت در خواست خود را مطرح کنید تا کارشناسان در اسرع وقت  پاسخگو شما باشند.

پس از خریداری سرور مجازی، در مرورگر مورد نظر خود آدرس مربوط وبسایت رسمی google bard را سرچ کنید. پس از آن بر روی گزینه Sign in کنید. برای ورود به این وبسایت نیاز است که وارد اکانت Gmail خود شوید:

گوگل bard

در این مرحله بعد از مشاهده پیام You’ve been added to the waitlist، شما وارد لیست انتظار خواهید شد. ممکن است فرآیند این انتظار کمی طولانی باشد. پس از دریافت پیام It’s your turn to try Bard می توانید از این ابزار هوش مصنوعی استفاده کنید.

پس از ورود، شرایط و قوانین مربوطه به صورت یک پنچره برای شما به نمایش گذاشته می شود. در این مرحله بر روی گزینه I agree کلیک کنید:

گوگل bard

پس از انجام دادن مراحل بالا، شما به محیط google bard هدایت خواهید شد. در این قسمت شما می توانید سوالات خود را هم به صورت متنی وارد کرده و هم به صورت صوتی و با ریکورد صدا از گوگل بارد بپرسید:

گوگل bard

برای مثال ما در مورد شرکت آذرسیس از google bard با عنوان What is azarsys، سوال پرسیدیم:

گوگل bard

در ادامه این ابزار هوش مصنوعی جواب سوال مطرح شده را به صورت زیر پاسخ داد.

سخن آخر

در این آموزش نحوه فعال سازی اکانت در google bard را مورد بررسی قرار دادیم. ابزار های هوش مصنوعی در هر زمینه ای می توانند سوالات شما را پاسخ دهند. اما توجه داشته باشد ممکن است در این میان این ابزار ها اطلاعات نادرست نیز در اختیار شما قرار دهند. گوگل بارد، نیز از ابزار های هوش مصنوعی است که می تواند به کاربران در زمینه های کد نویسی، حل مسائل و غیره کمک کننده باشد. اما این ابزار در حال حاظر در دسترس افراد به صورت رسمی قرار نگرفته است و استفاده از آن با محدودیت هایی رو به رو است.در این آموزش مراحل ساخت اکانت و استفاده از آن را توضیح دادیم. ممنون که همراه ما بودید. در صورت داشتن سوال، از بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *