آذرسیس

معرفی بهترین ربات تلگرام دانلود کتاب pdf
3.7/5 - (8 امتیاز)

آیا اطلاع از بهترین ربات تلگرام دانلود کتاب ضروری است؟! از نظر یک محتوا نویس که روزانه در مورد تکنولوژی و تغییرات سلیقه رفتاری انسان ها مطالعه می کند، بله! زیرا با توجه به بالا رفتن هزینه های چاپ و تهیه کتاب های قطور در جای جای دنیا، اکثر کاربران ایرانی و خارجی جهت حمایت از محیط زیست و مدیریت هزینه ها، از کتاب های الکترونیک که به صورت PDF ارائه می شوند بهره می برند. این روش فوق العاده و اقتصادی برای دسترسی به انواع مختلف ژانر کتاب های منتشر شده، دانلود به صورت PDF از اپلیکیشن چند کاره Telegram است. پس اگر تا به حال از آن استفاه نکرده اید، قطعاً جذابیت های این ترفند شما را به فکر فرو خواهد برد… همراه آذرسیس باشید و از مطالعه لذت ببرید.

بهترین ربات تلگرام دانلود کتاب pdf

بهترین ربات تلگرام دانلود کتاب pdf

بهترین روش برای بدست آوردن PDF کتاب های مختلف در تلگرام ساخت یک ربات و ارسال دستور به دانلود کتاب های مورد نظرمان در آن می باشد، زیرا هر ربات تلگرام دانلود کتاب که در نظر بگیرید بعد از مدت کوتاهی کاربردش را از دست خواهد داد و یا ممکن است با محدودیت های اجرایی رو به رو شود. به همین منظور برای آسودگی خیال شما سریع ترین و مطمئن ترین روش ساخت ربات تلگرام دانلود کتاب را برای شما ذکر خواهیم کرد:

سریع ترین روش ساخت ربات تلگرام دانلود کتاب pdf

شکی نیست که چت بات ها بخشی جدایی ناپذیر در ارائه خدمات مشتری و بازاریابی هستند، اکو سیستم گسترده ربات های مورد استفاده تان در تلگرام را افزایش دهید و مطابق آن چه که در مراحل زیر آورده شده است عمل کنید:

1- ایجاد یک حساب کاربری

در صورت نداشتن اپلیکیشن تلگرام ابتدا آن را دانلود کرده و بعد از آن که این کار را انجام داید باید با اصلی ترین ربات تلگرام، یعنی Botfather تعامل داشته باشید. به جرات می توان گفت تمام ربات هایی که در تلگرام ایجاد شده اند از این ربات مادر نشات گرفته اند! پس آن را در Search Tab تلگرام جستجو کنید.

بهترین ربات تلگرام دانلود کتاب pdf

2- چت با Botfather

برای ایجاد یک بخش اختصاصی جهت دریافت پاسخ رباتی که می خواهید، عبارت start/ را در Botfather تایپ کرده و منتظر بمانید. لیستی از دستورات را به شما نمایش خواهد داد که در تصویر زیر برای درک ملموس تر شما عزیزان قابل مشاهده می باشد.

بهترین ربات تلگرام دانلود کتاب pdf

دستورات بالا از شما می خواهند تا ربات های خود را ایجاد و یا در صورت تمایل ویرایش های مورد نیاز خود را انجام دهید. اگر اولین ربات خود را ایجاد می کنید باید عبارت newbot/ را وارد کرده و به مرحله بعدی بروید.

3- ایجاد نام و نام کاربری

مرحله سوم در ربات تلگرام دانلود کتاب، دستور newbot/ است که از شما درخواست می کند تا یک نام کاربری برای ربات خود ایجاد کنید. این نام در هنگام اشتراک گذاری ربات با کاربران دیگر مفهوم و کارایی آن را نمایش خواهد داد، بنابراین در انتخاب آن نهایت دقت را به خرج بدهید.همچنین نکات زیر را در هنگام انتخاب نام ربات در نظر بگیرید:

  1. نام کاربری نباید تکراری باشد.
  2. نام کاربری ربات در تلگرام نباید فاصله داشته باشد.
  3. کلمه bot را به عنوان پسوند باید اضافه کنید.
  4. نام کاربری ربات باید مابین 5 تا 32 کاراکتر باشد.
  5. نام انتخابی می تواند شامل لاتین، اعداد یا خط باشد.

در مثال زیر از نام FLTelegram_bot برای توضیح بهتر آنچه که قرار است در روند ساخت ربات تلگرام دانلود کتاب اتفاق بیافتد، استفاده شده است.

بهترین ربات تلگرام دانلود کتاب pdf

بعد ایجاد نام کاربری ربات تلگرام که با خط قرمز مشخص شده است، رمزی شخصی سازی شده دریافت خواهید کرد که لازمه توکن برای کنترل ربات و ارسال آن به Bots API خواهد بود. فراموش نکنید که هرگز این رمز را در اختیار کسی قرار ندهید. زیرا این کار باعث سو استفاده کاربران دیگر از اهداف علمی ربات شما خواهد شد.

4- اتصال ربات به FlowXO

اکنون در مراحل ساخت تلگرام دانلود کتاب، زمان آن است که ربات ایجاد شده را به FlowXo متصل کنیم. برای برقراری این اتصال در ربات تلگرام دانلود کتاب باید یک حساب کاربری در FlowXo داشته باشید. سپس به عنوان اولین حرکت بر روی علامت New که سبز رنگ است بروید اطلاعات خودتان را وارد کرده و پلتفرم تلگرام را انتخاب کنید. همچنین وارد کردن رمز دریافتی خود که از Botfather دریافت کرده اید را فرامش نکنید.

بهترین ربات تلگرام دانلود کتاب pdf

5- آزمایش ربات تلگرام دانلود کتاب PDF ساخته شده

اگر به درستی و با اطلاعات کامل موفق شده باشید که مراحل بالا را تکمیل کنید، صفحه زیر برای شما نمایان می شود که در این حالت تنها کاری که باید انجام دهید ذخیره سازی ربات ساخته شده خواهد بود. سپس می توانید به راحتی رباتی که ایجاد کرده اید را آزمایش کرده و از کارایی آن برای اهداف خودتان مطمئن شوید.

بهترین ربات تلگرام دانلود کتاب pdf

منطق مکالمه هایی که با ربات ساخته شده است بسیار ساده و قابل فهم می باشد و فقط طبق دستوراتی که به آن ها ارائه می شود پیش می روند. و می توانید هر کتاب موسیقی و یا هر فایلی که بخواهید را به صورت رایگان و بدون اتلاف وقت در دست داشته باشید.

سخن آخر

اگر اولین ربات خود را ساخته اید به شما تبریک می گویم! این ربات تلگرام دانلود کتاب PDF، یک سرویس اجتماعی بی نظیری در نوبت خود خواهد بود زیرا می توانید با ایجاد کمپین های کتاب خوانی، سهم بزرگی در میزان مطالعه خود و افراد کتاب دوست زیادی باشید که منتظر این فرصت بوده اند. همچنین می توانید در صورت تمایل هزینه ای جزئی برای کاربران داوطلب به دریافت فایل PDF کتاب ها در نظر بگیرید و امکان درآمد زایی برای ایده های خود فراهم کنید. کسب و کار خود را با اعتبار نام خود و اعتماد به متخصصین آذرسیس در ذهن کاربران وب پایدار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *