آذرسیس

معرفی بهترین روش دی اکتیو اینستاگرام - آذرسیس
5/5 - (3 امتیاز)

طبق آمار و احتمال هایی که وجود دارد احتمال اینکه یک فرد تا به حال عضوی از کاربران فضای مجازی محبوب اینستاگرام نشده باشد بسیار بسیار کم است! اگر برای شما هم پیش آمده که بخواهید مدتی از فضای مجازی و شلوغی بخصوص آن دور بمانید، تنها چاره کار شما دی اکتیو اینستاگرام است! این تصمیم ممکن است به خاطر تمرکز بیشتر بر روی درس، کار، دوری از اخبار های منفی و یا هزاران دلیل شخصی دیگر گرفته شود، اما مهم اینجاست که درهای اینستاگرام در هر زمانی که تصمیم به برگشت بگیرید، بر روی شما باز است! پس فارغ از هر نوع صنعت و یا اکانت شخصی که در اینستاگرام فعال کرده اید، در اجرا اصول درست دی اکتیو کردن موقت اکانت خود به آذرسیس اعتماد کنید و قبل از انجام مراحل، تیتر های مورد نیاز زیر را بازخوانی کنید.

بهترین روش دی اکتیو اینستاگرام

پیش از دی اکتیو اکانت در اینستاگرام این نکات را بخوانید!

1- شما در صورتی قادر به بازگردانی اکانت خود در اینستاگرام هستید که روش دی اکتیو را بر حساب خود اعمال کنید، در غیر این صورت اکانت شما برای همیشه بسته می شود!

2- انجام مراحل دی اکتیو اکانت تنها از طریق وب سایت رسمی اینستاگرام ممکن است و از اپلیکیشن موجود امکان دسترسی به این مورد وجود ندارد.

3- برای غیر فعال کردن موقت و یا دائمی اکانت اینستاگرام به همراه داشتن رمز حساب مورد نظر ضروری است، در صورتی که فراموش کرده اید در صفحه Log in گزینه Forgot Password را بزنید.

4- با دی اکتیو کردن اکانت تا زمانی که مجدداً وارد حساب خود نشوید، اکانت شما غیر فعال و پنهان شده باقی خواهد ماند.

5- هیچ یک از اطلاعات شما با طی کردن مراحل دی اکتیو از بین نمی رود و در صورت تمایل به فعال سازی مجدد اکانت اطلاعات قبل قابل رویت خواهد بود.

6- در هر زمان که تمایل به بازگشت اکانت خود داشته باشید می توانید این کار را انجام دهید، اما ممکن است فعال شدن کامل و صدور اجازه دسترسی حدود یک هفته زمان ببرد.

7- با توجه به نکته ذکر شده در بالا، شما تنها اجازه دارید یک بار در هفته اکانت خود را غیر فعال کنید.

8- به مدت چند ساعت پس از دی اکتیو اینستاگرام، نام شما در این فضای مجازی به صورت Instagrammer نمایان می شود، اما با گذشت زمان حساب شما به صورت کامل مخفی می شود.

9- هرگز برای دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام از ربات استفاده نکنید! زیرا بسیار نا امن و حتی به درد نخور است!

10- چنانچه بیش از 30 روز از زمان دی اکتیو اینستاگرام شما بگذرد، اینستاگرام به صورت خودکار اکانت شما را می بندد.

دی اکتیو اینستاگرام فقط در یک دقیقه!

دلیل دوری از اینستاگرام شما هر چه که باشد، تیم آذرسیس با هدف در نظر گرفتن تمام نیاز های یک کاربر مبتدی و یا حرفه ای، در مقاله پیش رو به گونه ای روش های دی اکتیو اینستاگرام را پیش می برد که هیچ مشکل امنیتی برای اطلاعات شخصی شما به وجود نیاید:

مراحل دی اکتیو اینستاگرام 

روش پیشبرد این مراحل از طریق گوشی، تبلت، کامپیوتر و … متفاوت نیست و دقیقاً به یک روال می باشد، بنابراین برای راحتی و دسترسی سریع تر می توانید از Device های متفاوتی کمک بگیرید. اما با توجه به دسترسی همیشگی کاربران به گوش موبایل و کاربرد رایج تر آن نسبت به بقیه در این آموزش نحوه دی اکتیو اینستاگرام با گوشی برای راحتی کار شما عزیزان تریم شده است.

1- وارد مرورگر گوشی خود شوید.

How-to-deactivate-Instagram-1

2- وب سایت Instagram.com را جستجو کرده و وارد اکانت خود در اینستاگرام شوید.

How-to-deactivate-Instagram-2

3- برای این کار، مطابق تصویر زیر می توانید اطلاعات Log in خود را ذخیره کنید.

How-to-deactivate-Instagram-3

4- با Tap بر روی تصویر، وارد Profile خود شوید.

How-to-deactivate-Instagram-4

5- در قسمت Profile، گزینه Edit Profile را انتخاب کنید.

How-to-deactivate-Instagram-5

6- در پایین صفحه، در سمت راست گزینه Temporarily Disable My Account را مشاهده خواهید کرد، آن را انتخاب کرده به مرحله بعد بروید.

How-to-deactivate-Instagram-6

7- در این صفحه از مرحله دی اکتیو اینستاگرام، به سوال زیر که علت غیر فعال کردن اکانت تان می پرسد را پاسخ متناسب با خود را دهید.

How-to-deactivate-Instagram-7

8- رمز ورود خود را وارد کنید (در صورت فراموش کردن رمز خود Forgot Password را  انتخاب کنید).

How-to-deactivate-Instagram-8

و اما به عنوان آخرین مرحله از دی اکتیو اینستاگرام، گزینه Temporarily disable account را انتخاب کنید تا فرآیند دی اکتیو اینستاگرام شما تکمیل شود. اکنون اکانت شما به صورت موقت غیر فعال شده است و می توانید در صورت تمایل با همان اطلاعات قبلی به فعالیت خود در فضای مجازی ادامه دهید.

ما امنیت اطلاعات شما در هر پلتفرم ایرانی و خارجی را به صورت حرفه ای تامین می کنیم! برای ملحق شدن به باشگاه مشتریان آذرسیس وارد وب سایت رسمی ما شوید. شما پس از خرید و دریافت هر کدام از خدمات شرکت هاستینگ آذرسیس، به صورت خودکار عضو باشگاه مشتریان ما می شوید و از تخفیفات و آخرین اخبار تکنولوژی روز با خبر خواهید شد.

سخن آخر

از اینکه با خواندن مقاله دی اکتیو اینستاگرام چند دقیقه از زمان ارزشمندتان را به آذرسیس اختصاص دادید، به خودمان می بالیم! برای همراهی بیشتر، ارسال نظرات و رفع ایرادات احتمالی از طریق فرم زیر پست با ما در ارتباط باشید. همچنین می توانید با بهره جویی از بخش های مختلف آموزش در وبلاگ های رسمی آذرسیس، عناوین دلخواه خود را پیدا کرده و از مطالعه مقاله های حرفه ای لذت ببرید. امیدواریم لذت بردن از لحظات واقعی را در بهبوهه های دنیای مجازی فراموش نکنید و همیشه رو به پیشرفت و آگاهی هرچه بیشتر در زمینه های مختلف زندگی باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *